Sehnat pěkný parfém, který mě bude bavit celé jaro byl skoro nadlidský úkon. V parfumerii jsem očichala všechno. Zaměřila jsem se na novinky, ale nějak mě nic neoslovilo. Na paní prodavačce už bylo vidět, že je ze mě mírně nervózní. Proto jsem se uchýlila ke starým klasikám o kterých už vím, že mi budou určitě vonět, takže výběr padl na Funny od Moschina a na Paco Rabanne Lady Million.

Parfém - Paco Rabanne Lady Million
Parfém – Paco Rabanne Lady Million

Proč zrovna tenle výběr? Protože Funny od Moschina voní dost svěže je to příjemná jarní vůně, kterou jsem už měla a musím říct, že cena parfému je velmi nízká oproti kvalitě. Takže jestli zvažujete nějakou pěknou vůni na tuhle se určitě zaměřte. Stojí za to…

Nakonec jsem si ale vybrala parfém Lady Million Paco Rabanne.

A teď podrobněji k mému výběru :)

Parfém Lady Milion jsem doma ještě neměla, ale vím jak voní díky mojí sestřičce, která ho má velmi, ale velmi ráda. Právě proto jsem se něj zaměřila. Na ni mi vždycky voněl moc příjemně, ale zatím jsem neměla to potěšení ho vlastnit. A teď konečně nastala ta doba a mám ho taky. Mám z něj obrovskou radost.

Design parfému je opravdu nepřehlédnutelný a jedinečný. Je to nádherný diamant ve zlatavém odstínu. Působí velmi luxusně. Lady Million je vůně mnoha tváří a to je to, co mě na ni ohromně baví. Pokaždé když jsem se navonila jsem cítila něco jiného. Je to pěkná zkouška na moje smysly :)… Začátek vůně je dost květinový konkrétně jde cítit velmi výrazně jasmín namíchaný s něčím hodně sladkým. Po odeznění květinek nastupuje velmi příjemná vůně pomeranče s náznakem citronu. Citrusy vůni krásně obohatí a dodají ji šmrnc svěžesti. Po delším rozložení vůně jsem cítila maliny s medem, které vůni krásně zaobalí.

Parfém - Paco Rabanne Lady Million
Parfém – Paco Rabanne Lady Million

Lady Million je opravdu nevšední vůně s naprosto originálním designem a skvělou výdrží. Výdrž tu opravdu musím vyzdvihnout. Cítím ji na sobě i po několika hodinách. Vůně se krásně rozprostře a je velmi příjemná po celý den.

Složení parfému:

  • Hlava: med, pačuli
  • Srdce: květ pomerančovníku, jasmín, gardénie
  • Základ: citron, neroli, malina

Jsem opravdu moc ráda, že jsem si nakonec vybrala Lady Million od Paco Rabanne. Je to opravdu nádherná, ženská vůně v tom nejluxusnějším kabátku :). Největší dominantou je květ pomerančovníku, med, jasmín a malina. Všechno dohromady k sobě skvěle ladí a vytváří tak velmi sexy a neotřelou vůni.

Můžu ji všem doporučit. Hodí se jak na mladší dívky tak i na zralé ženy. Tahle vůně si najde v každé věkové kategorii svoje příznivce. Je smyslná a okouzlující. Dodává mi pocit výjimečnosti. Zkuste ji také…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *