Jednou za čas si se sestrou uděláme společně radost a navzájem si koupíme nějakou tu kosmetiku. Nikdy se ale předem nedohodneme co a právě proto je to pro nás pokaždé takové malé překvapení :-). Posledním dárkem, který jsem dostala, je řasenka L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24H. Upřímně jsem byla velmi zvědavá, protože jsem našla jen spoustu rozporuplných názorů. A ke které straně že se to přidám já?

Jako první mě zaujal kartáček, který je docela dost velký a jeho štětinky jsou takové… nepoddajné… Naopak mne příjemně překvapila velmi výrazná černá barva – pěkná pigmentace. To mám totiž na řasenkách ráda.

Musím říct, že první aplikace řasenky mi dala pěkně zabrat :-). Už když jsem ten kartáček viděla, tak jsem si říkala, že to nebude jen tak. Po nanesení první vrstvy jsem nijak zvlášť nadšená nebyla. Ne že by řasenka nebyla dobrá, ale čekala jsem od ní bohužel více. Má docela hustou konzistenci takže jsem musela dlouho čekat než mi první vrstva zaschne a budu moci nanést druhou. Po nanesení druhé vrstvy už byl efekt řasenky lepší.

Řasy jsem měla zahuštěné a mírně prodloužené. Nedělá sice nijak extra dramatický efekt, ale například do práce nebo do školy si myslím, že je ideální :-). Večer do baru když budu chtít mít výrazný pohled tak zvolím určitě jiné řasenky, třeba tuto od Lancome a nebo od Estée Lauder.

Klady řasenky L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24H

  • dodá objem
  • krásná intenzita černé barvy
  • mírně prodlouží
  • nežmolkuje se

Zápory řasenky L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24H

  • velký a nepoddajný kartáček
  • horší manipulace
  • žádný dramatický efekt
  • zdlouhavá aplikace
  • docela vysoká cena

A jaký je můj finální názor na řasenku L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24H? :-)

Z prvního dojmu jsem byla dost rozpačitá. Hlavně skrze začáteční boje s tuhým a nepoddajným kartáčkem. Když to člověk dokáže překousnout a nebo se s ním naučí, pak je řasenka vcelku dobrá. Je nádherně pigmentovaná a výhodou u ní je, že se nežmolkuje. Jde velmi dobře odlíčit jak pleťovým mlékem tak i micerální vodou. Můžu ji tedy doporučit všem slečnám, které mají méně objemné řasy a hlavně trpělivost zvykat si na ten kartáček :-). Když se s ní, ale naučíte tak věřím, že s ní i budete spokojené.

Nakonec se názorově nepřikláním ani k jedné straně. Řasenka je opravdu diskutabilní a končím někde na půli cesty a nevím, k čemu spíš bych se přiklonila. Asi spíš nechám prostor volné diskusi, aby jste se mi k řasence vyjádřily vlastní zkušeností, kterou máte.

V jednom z dalších článků zrecenzuji řasenku od Essence, která by na tom měla být kvalitou dost podobně jako tato řasenka jen s tím rozdílem, že je asi 3x levnější. Jak to dopadne si pak nezapomeňte přečíst :-).

Řasenka L'Oréal Mega Volume Collagene 24h
Řasenka L’Oréal Mega Volume Collagene 24h
Řasenka L'Oréal Mega Volume Collagene 24h
Řasenka L’Oréal Mega Volume Collagene 24h
Řasenka L'Oréal Mega Volume Collagene 24h
Řasenka L’Oréal Mega Volume Collagene 24h

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *