Počasí máme pěkně rozhádaný. Jednou je slunečno, teplo a na to zas mrzne až praští. Brrr. Stejně tak na houpačce je to i s mojí pletí. Ráno se probouzím, pleť krásně čistá a o týden později obličej flekatý jako po propařený noci. Vyvstává klasická (skoro až Nerudovská) otázka – Co s tím?

Oko padlo (a potom i ruka) na regenerační krém For Life & Madaga, který obsahuje ionty mořských solí. Píše se tu, že je obohacen prvky soli z Mrtvého moře, vitaminem E a glycerinovým komplexem, který má za úkol pokožku zklidnit a hydratovat. Prý se osvědčil při různých kožních exzémech. Něco takového jsem přesně potřebovala…

Regenerační krém s aktivními ionty od For Life & Madaga
Regenerační krém s aktivními ionty od For Life & Madaga

Zkouším ho, už to bude měsíc a kromě prvního dne, kdy mě trošku pálil, jsem zaznamenala velký posun. Asi to bylo tím, že jsem měla obličej trošku „rozjetej“ a tak to na pupínkách trošku pálilo. Pravidelně jsem si ho natírala ráno i večer a po několika málo aplikacích si pleť na krém rychle navykla. Pálení zmizelo a vystřídal ho pocit úlevy :-). Pleť se mi začala dávat do pořádku a zhruba po týdnu nebylo po pupíncích ani známky.

Regenerační krém s aktivními ionty od For Life & Madaga
Regenerační krém s aktivními ionty od For Life & Madaga

Vyzvedla bych i to, že se dobře vsakuje a pod makeupem se ani nepohne. Je poměrně lehký, takže se hodí spíš na jaro nebo léto, ale ani v tuhle dobu přijde vhod. Osobně bych dala přednost něčemu hutnějšímu, ale to je věcí vkusu. Hlavní je, že mi pomohl.

K regeneračnímu krému jsem si navíc vybrala i čistící pleťové mléko, protože mi docházelo a taky proto, protože je ráda střídám :-). Jednou je to pěna, jindy gely, pak zase… nevím, třeba mléka? Třeba rovnou to od Madagy spolu s minerálními látkami.

Regenerační krém s aktivními ionty a čisticí pleťové mléko od For Life & Madaga
Regenerační krém s aktivními ionty a čisticí pleťové mléko od For Life & Madaga

Přes nos vás praští krásná cintrónková vůně. Vyčistí vážně dobře. Po obličeji si párkrát přejedu a všechnu tu mastnotu a špínu okamžitě stírá tampónek. Zní to trochu jak reklama na Mr. Propra, ale opravdu to funguje! Sakra… neříkají tam tohle taky?! :-)) Ne vážně, tohle mléko od Madagy je vážně dobré. Pleť nevysuší, hydratuje a k tomu nádherně a přitom jemně zavoní.

Sice to není přípravek určený na odlíčení očí, ale i tak jsem to zkusila a vůbec neštípal. Rozhodně se jedná o šetrnou kosmetiku a tak jestli trpíte podobně jako já na rozdrážděnou pokožku, tak pleťovou kosmetiku od For Life & Madagy můžu doporučit. Rozhodně se jedná o nadprůměrnou kosmetiku – takovou, kterou v drogérkách běžně nenajdete. Sic si budete muset přichystat pár korun navíc.

Vzorečky krému a gelu For Life & Madaga
Vzorečky krému a gelu For Life & Madaga

Regenerační krém má 50 ml a stojí kolem 320,- korun, to mléko je standardní 200ml a koupit se dá za 180,- korun. Oboje si můžete vyzkoušet ve vzorečcích, které jsou po 35 korunách.

Jak se vám líbí kosmetika značky For Life & Madaga?

Tímto bych chtěla zároveň spol. For Life & Madaga poděkovat za poskytnutí jejich kosmetiky k otestování a díky nim vám i přináším tyhle řádky :-).

Petra

1 Komentář v Zimní společník, který sice nezahřeje, ale za to pomůže…

  1. janča
    11. Březen, 2015 v 12:10 (3 roky před)

    Mám citlivou pleť a tahle kosmetika mi dělá hrozně dobře. Je šetrná a velmi příjemně voní, doporučila bych ji všem kdo má s pletí nějaké problémy já si ji nemůžu vynachválit.

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *