Nevím, jak jste na tom vy, ale poměrně často si lakuji nehty tmavým lakem a díky tomu mám i pak po odlakovaní nehty trochu zažloutlé… Určitě víte o čem mluvím, že?

Existuje záchrana v podobě bělícího laku na nehty, Whitener od Miss Sporty, který opravdu funguje.

Nanáší se úplně stejně jako normální lak na nehty. Lepší je nanést rovnou 2 vrstvy. Nehty jsou okamžitě upravené a lesklé. Zažloutlý efekt je tam tam. Navíc mám pocit, že i trochu zpevňuje nehty.

Výsledný efekt po nalakování je opravdu moc hezký. Nehty jsou pěkně upravené a vypadají, jako by na nich byl nanesený gel. Lak je totiž takový bílý, poloprůhledný a díky tomu potlačí zažloutlou barvu. Nehtům dodá lesk a vzhled pěstěných rukou.

Whitener od Miss Sporty (vybělovač nehtů)
Whitener od Miss Sporty (vybělovač nehtů)

Jestli vás trápí totéž co mě a máte nehty zažloutlé od tmavého laku na nehty nebo třeba od kouření – určitě si tento Whitener pořiďte. Jsem moc ráda, že jsem ho vyzkoušela a moje nehty budou vypadat pěkně upraveně i když zrovna hrají všemi barvami :-). Samozřejmě můžete nehty přelakovat klasickým lakem, ale pokud chcete nebo potřebujete, aby nehty vypadaly přirozeně, nezbývá moc variant a právě Whitener je dobrou volbou.

K dostání je zhruba za 50,- Kč.

Co na něj říkáte? Už jste měli možnost ho vyzkoušet? jestli ne, určitě to udělejte a věřím, že nebudete zklamané, ale nadšené stejně jako já. Napište mi jak jste spokojené do komentářů.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *