Když jsem slyšela poprvé o fixách na rty  tak mi to přišlo docela divné. Malovat se fixou? Ale po nějaké době používání  musím říct, že jsem si je celkem oblíbila a nosím je pravidelně v kabelce. Bok po boku oblíbených rtěnek a lesků :-)…

Fix na rty MUA Kiss Proof Lip Stain - Fruitilicious
Fix na rty MUA Kiss Proof Lip Stain – Fruitilicious

Nanášení fixem není žádná věda. Je to opravdu normální fixa, takže stačí jednoduše vybarvit rty. S trochou nadsázky se dá říct, že ani není potřeba zrcátko. Rty trochu zhydratuje, ale především dodá tu správnou barvu, která se nemaže jako u klasické rtěnky. Popsala bych to asi jako když sníte borůvky a ty vám zbarví rty ze kterých je jen tak nesetřete. Fix na rtech zaschne a drží. Navíc nevytváří na rtech vůbec silnou vrstvu, takže je to určitě vhodná volba pro přirozené líčení, které má konečný vzhled jemně podtrhnout.

Fix na rty MUA Kiss Proof Lip Stain - Fruitilicious
Fix na rty MUA Kiss Proof Lip Stain – Fruitilicious

Fix na rty MUA vyjde zhruba na 129 Kč a velmi často jsou na něj slevy, takže si to stačí chvíli hlídat :-). Já právě vychytala slevu a koupila jsem si ho za 100 Kč. Sice je to pořád celkem dost v porovnání s tím, za kolik se dají nakoupit dobré rtěnky, ale oproti nim nabízí zkrátka něco trochu jiného a pro trochu jiné příležitosti. Proto si myslím, že není na škodu alespoň jednu, v barvě, která se líbí, mít. Osobně jsem si vybrala odstín Fruitilicious. Už podle názvu jde o souhru nejrozmanitějšího ovoce, kde asi nejvíce dominují lesní jahody.

Jestli zkoumáte vůně a chutě ať už lesků na rty, rtěnek, balzámů a podobně stejně jako já :-) pak věřte nebo ne, že tenhle fix chutná přesně tak, jak byste to očekávali. Žádný chuťový orchestr se nekoná :-).

Co by mě ale zajímalo je to, co říkáte na fixy vy? Dáváte přednost rtěnkám, balzámům a nebo jste si také oblíbily fix?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *