Řasenku Stays No Matter What 24h Volume Mascara od Essence jsem si koupila na doporučení kamarádky, prý ji používá a je moc dobrá a hlavně, že prý je levná :).

To měla pravdu. Řasenka totiž vyjde na krásných 75 Kč v Rossmann. Abych se přiznala tohle je první řasenka, kterou jsem si od Essence pořídila. Na první pohled mě zaujala krásná žlutá barvička obalu ta je opravdu tak moc výrazná, že si myslím, že jí jen tak nikdo nepřehlédne. Další věc, která byla na řasence pozitivní byl kartáček. Je úplně klasický ani velký ani malý. A co je důležité – hlavně není z umělé hmoty, tyto kartáčky úplně nesnáším. Vůbec to s nimi neumím.

Essence - Stays No Matter What 24h Volume Mascara - voděodolná řasenka
Essence – Stays No Matter What 24h Volume Mascara – voděodolná řasenka

Řasenka je voděodolná a slibuje dlouhou výdrž tak jsem byla zvědavá co všechno zvládne. Ráno jsem si ji nalíčila a musím uznat, že mi až do odpoledne vydržela a nežmolkovala se. Co mě, ale nemile překvapilo bylo to, že jsem měla pod očima černo. Na to, že má být voděodolná tak teda nic moc. Na obalu je napsáno, že by měla vydržet 24 hodin to si, ale myslím, že je opravdu přehnané. Pigmentace řasenky je docela slušná, ale aby byly oči opravdu výrazné je nutné nanést aspoň 2 vrstvy.

Myslím, že bych si ji už příště nekoupila. Neříkám, že bych s ní byla úplně nespokojená, ale není ničím zvláštní. Snad jen ta cena je zajímavá. Jinak je to normální, průměrná řasenka. Mě nijak zvlášť neoslovila.

Vyhovují vám řasenky od Essence? Nebo máte v oblibě jinou značku? Jakou? Napište mi…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *