Jelikož máme za okny krásně prosluněné dny, mám chuť experimentovat. Vždy vám v zimě píšu, jak mě nic nebaví a jsem unavená. Přijdou, ale první teplé dny a únavu mě okamžitě opouští. Sluníčko je pro mě hroznej nabíječ energie. Přála bych si, aby bylo krásně celé léto a bylo co nejméně zachmuřených dní.

Z mých blízkých o mně každý ví, že nejsem nějaký extra velký milovník vlasových experimentů. Nevím proč, ale kouzlit něco s vlasy mě nikdy extra moc nebavilo. Právě proto jsem si řekla, že letos chci změnu. A pustila jsem se rovnou do vln. Jelikož mám kulatější obličej vždycky jsem si myslela, že mít vlnité vlasy prostě nemůžu. Že mi to zbytečně přidá na objemu a budu se cítit špatně. Kupodivu jsem se, ale cítila přesně opačně a výsledek se mi už hned na poprvé zamlouval, což je co říct :-).

vlny pomocí vosku na vlasy Goldwell Style Sign Unlimitor 4
vlny pomocí vosku na vlasy Goldwell Style Sign Unlimitor 4

A teď jak jsem se k tomu dopracovala…

Už zhruba od října si nestříhám vlasy, protože jsem je chtěla nechat trošku narůst. Zvlněné vlasy se mi líbí spíše na delších vlasech. Svoje vlasy bych si sice představovala ještě delší, ale na to, jak moc pomalu mi rostou mi nějakej ten centimetr přibyl, tak musím být ráda aspoň za to.

Natočit si vlasy kulmou byl pro mě ze začátku oříšek, ale stačilo párkrát a člověk to dostane docela do ruky. Když už jsem měla vlasy natočené, tak to chtělo ještě konečný styling. Nejdříve jsem používala pouze lak na vlasy, ale měla jsem po něm vlasy spíše zmaštěný a takový ztěžklý.

Hledala jsem nějaký přípravek. který by mi vlasy dodělal a zároveň i natužil. Pak jsem narazila na vosk na vlasy ve spreji Goldwell Style Sign Texture Unlimitor a můžu si říct, že ten mi moji práci velmi usnadnil.

kulmování vlasů

Jak jsem ho používala?…

Nejdříve jsem si vlasy vysušila fénem. Poté jsem je natočila kulmou a pak jsem si nastříkala sprej do dlaní a namačkala do vlasů. Vlny mi vydržely celé odpoledne až do večera a neměla jsem vůbec pocit zatěžkaných vlasů. Navíc jsem je měla i mírně natužené. Výsledný efekt se mi opravdu zamlouvá. Sprej navíc nádherně voní a stačí si ho stříknout jen velmi málo. Po zaschnutí hází i příjemné odlesky, takže vlasy jsou krásně lesklé.

aplikace vosku na vlasy Goldwell Style Sign Unlimitor 4
aplikace vosku na vlasy Goldwell Style Sign Unlimitor 4

Vosk vyzkoušela i moje mamka a taktéž si ho nemůže vynachválit. Má krátké vlasy sestříhané do ježka a chtěla mít vlasy ztužené, ale přesně jako já ne mastné. Po použití obyčejného vosku měla vlasy slepené a nepoddajné. Tento vosk ji moc vyhovuje, akorát říkala, že po častějším použití, třeba když si ho stříkáte 2 až 3 dny za sebou, tak je nutné umýt si vlasy, protože jsou dost ztužené. To, ale není žádnej problém.

S vlasovou kosmetikou Goldwell jsem až do teď neměla žádné zkušenosti, ale po použití tohoto spreju se určitě podívám i na jiné přípravky. Velmi mile mě překvapil a vlnité vlasy jsem si v poslední době hrozně oblíbila.

Co vy prošli jste za poslední dobou také nějakou změnou? Baví vás experimentovat s vlasy? Já jsem až doposud nosila buď rozpuštěné vlasy nebo culík. Zvlnění vlasů mě ale nastartovalo a budu se snažit vymýšlet nové a nové vlasové stylingy. Však v létě je všechno povoleno, nebo ne? :-)

Tímto bych chtěla zároveň e-shopu Elnino.cz poděkovat za poskytnutí jejich kosmetiky k otestování :-).

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *