Minulý týden jsem byla u své kadeřnice a ona měla na pultu vystavené nějaké vlasové produkty značky Uniq One Care. V životě jsem o této značce neslyšela a tak u mě zvítězila zvědavost a trošku jsem se vyptala. Zjistila jsem, že je to vlasová kúra, která je vhodná pro barvené vlasy.

Vlasová kúra Uniq One - All In One
Vlasová kúra Uniq One – All In One

Určitě vám je jasné, že když jsem od ní odcházela neodcházela jsem sama, ale společnost mi dělala právě tato kúra.

Doma jsem si o ní dohledala ještě nějaké informace a byla jsem moc ráda, že jsem se rozhodla si ji pořídit. V této malé lahvičce se totiž skrývá 10 výhod pro vaše vlasy:

  • regeneruje suché vlasy a poškozené vlasy
  • vyživuje
  • dodává lesk
  • vlasy se velmi lehce rozčesávají
  • dodává objem
  • nemastí vlasy
  • ochrana proti teplu
  • vlasy jsou po použití jemné a hedvábné
  • chrání barvu vlasů
  • nádherně provoní vlasy

Páni, to je ale výčet věřili byste tomu, že tohle všechno dokáže jediný výrobek? Sama jsem byla zvědavá jak na mě zapůsobí až ho vyzkouším.

Vlasová kúra Uniq One - All In One
Vlasová kúra Uniq One – All In One

Takže jaké byly první dojmy?

Co mě jako první zaujalo byla vůně. Ta je opravdu luxusní. Hrozně mi něco připomínala, ale nemohla jsem si vybavit co je to za vůni, kterou mi kúra připomíná. Po dlouhém přemýšlení jsem na to konečně přišla. Když si přičichnu vybaví se mi parfém Gucci Rush. Vůně od Gucciho zbožňuju, takže tato vlasová kúra u mě okamžitě stoupla v ceně.

Konzistence je krémová a po rozetření v rukách jako by trošku mastná. Dala jsem si ji jenom trošku a rozetřela do celé délky vlasů. Potom jsem si vyfoukala a vyžehlila vlasy přesně tak, jak jsem zvyklá. Po vyžehlení jsem měla vlasy krásně jemné a na dotek byly skoro jako hedvábí. Hned jsem si všimla větší intenzity barvy vlasů.

Vlasová kúra Uniq One - All In One
Vlasová kúra Uniq One – All In One

Jediné co mě zarazilo byl objem. I když kúra slibuje, že vlasy po ní budou objemnější a bohatší u mě to bohužel nefunguje. Objem jsem měla takový jako vždycky. Absolutně bych nepoznala rozdíl.

Malé shrnutí…

Vlasová kúra mě velmi překvapila svojí vůní. Ta mě opravdu dostala. Vlasy mám po jejím použití zdravé a lesklé. Cítím, že mám i zacelené konečky vlasů. Trošku mě trápilo třepení vlasů tak jsem ráda, že je mám pěkně sjednocené. Jediné co mi na kúře nevyhovuje je to, že na objemu nepřidá ani trošku. S použitím pěnového tužidla jsem vyřešila i tento malý problém takže za mě jsem s vlasovou kúrou Uniq One Care opravdu velmi spokojená.

Máte s ní nějaké zkušenosti? Nebo používáte jinou regeneraci? Jestli máte suché vlasy s tendencí třepit se určitě ji zkuste a nebudete litovat…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *