Gelová rtěnka od Catrice odstín č. 60, kterou jsem našla v Ladyboxu mě upřímně moc neohromila. Na jednu stranu jsem ráda, že můžu vyzkoušet další kosmetiku značky CATRICE, ale na druhou stranu, kdyby to bylo cokoliv jiného a ne zrovna rtěnka, byla bych určitě radši.

Rtěnka - CATRICE v odstínu 060 Don't Pink And Drive

Když jsem poprvé uviděla odstín, řekla jsem si: „Páni, to je ale krásná růžová!“ A hned mě napadlo, jaké asi odstíny dostaly i ostatní slečny. A tiše jim záviděla, na(ne)štěstí ale máme všechny stejný…

Gelová konzistence rtěnky je dost příjemná. S výdrží to tak dobré není, ani bych ji neřadila někam k průměru. Spíše k podprůměru.

Rtěnka - CATRICE v odstínu 060 Don't Pink And Drive
Rtěnka – CATRICE v odstínu 060 Don’t Pink And Drive

Co se týče odstínu, jak vidíte, je to krásná růžová. Na rtech se ale už tak nezdá. Odstín se „rozprostře“ na rtech a nepůsobí už tolik pastelově. Pro někoho to může být výhodou, ale mám radši, když barva rtěnky koreluje poté i s barvou na rtech :-).

Celkově vzato rtěnka není špatná, ale ničím nevybočuje a tím pádem mě ani ničím nenadchla. Možná i proto, že jsem měla přehnané očekávání od značky CATRICE.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *