Musím říct, že listopadový ladybox byl pro mě tak půl na půl. Z něčeho jsem měla radost a něco mi přišlo naprosto zbytečné.

Když jsem otevřela prosincovou vánoční krabičku, tak to bylo jiné kafe. Očima jsem rychle přelítla, co se v krabičce skrývá a moje nadšení začalo okamžitě stoupat. Tahle krabička je přesně podle mých představ.

Ladybox - prosinec 2013 (prosincová edice Ladyboxu)
Ladybox – prosinec 2013 (prosincová edice Ladyboxu)

A co, že se ve vánoční edici skrývá?

Začnu tím co mě nejvíce potěšilo a konkrétně lak na nehty značky Jordana, který na nehtech vytvoří krásný pískový efekt. Vauu už se těším až si ho nalakuji :)… Do mé krabičky se vkradl nádherný šedý odstín č. 07 STORMY GRAY – přesně podle mého gusta. Na druhém místě se umístily oční stíny Cosm’etika odstín č. 361 Matt Brown společně se štětcem s Ladybox logem. Matné stíny mi doma chybí, takže se mi skvěle hodí do sbírky a štěteček je na omak velmi příjemný a jemný, takže věřím, že bude dobrý.

Teď se vrhnu na tělovou kosmetiku. V krabičce na mě vykoukl sprchový gel Limeta – Citrus značky Ziaja. Od této značky jsem zatím neměla možnost nic vyzkoušet, tak jsem zvědavá jak na mě zapůsobí. Mám pocit jako by značka PALMER’S nemohla v ladyboxu chybět. Přijde mi, že je snad v každém nebo alespoň v každém druhém :D. Tentokrát mi ale kupodivu tento krém udělal radost. Obsahuje totiž jemné, třpytivé částečky a nádherně se leskne. Dost přemýšlím, že si pořídím celé balení, zbožňuji totiž třpytivé krémy :). Dále přichází na řadu dezinfekční gel na ruce Anatomicals, ten se nikdy neztratí a je dobré ho mít, takže opět trefa do černého :). Zvědavá jsem na přírodní pečující kosmetiku Natura Siberica, která obsahuje byliny ze Sibiře. Upřímně o této značce slyším poprvé. V mém boxíku se objevily vzorky pěčujícího séra na ruce a hydratační krém na pleť. Nejsem moc příznivcem ovocných sušenek Racio, takže u mě skončily na posledním místě.

Ladybox - prosinec 2013 (prosincová edice Ladyboxu)
Ladybox – prosinec 2013 (prosincová edice Ladyboxu)

Tahle krabička mi udělala upřímně velkou radost. Do Nového roku si budu přát více takto povedených krabiček :)… Co na ni říkate vy? Líbí se vám?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *