Kdo nestihl ještě nakoupit dárky tak tady pro něj mám pár malých kosmetických tipů :)… Kdyby se objevily pod stromečkem mě, určitě by mi udělaly radost.

Samoopalovací krém L'Oréal a odličovací mléko Garnier
Samoopalovací krém L’Oréal a odličovací mléko Garnier

Věřím, že každá z nás si chce udržet letní opálení, které si dovezla z dovolené :)… Nevím proč, ale nejsem moc příznivce solárních studií. Proto jsem se poohlédla po dobrém samoopalovacím krému a nejvíce mě zaujal NUTRIBRONZE od L’Oréal. Líbí se mi na něm to, že je hydratační a má pouze bronzový nádech. Velmi příjemně voní, vůbec mi nepřipomíná vůni samoopalovacích krémů, některé totiž vyloženě smrdí :)… Vůně NUTRIBRONZE je velmi příjemná a připomíná mi citrusy zjemněné smetanou.

Jak si natírám L’Oréal Nutribronze?

Natírám se zhruba 3 krát do týdne. Dám si jemnou vrstvu po celém těle a nechám vsáknout. Než se mi krém vstřebá obleču si staré triko, abych zabránila případným flekům. Zhruba po hodině si obleču pyžamo a jdu spát. Ráno se vzbudím a mám pokožku krásně prozářenou a bronzovou. Na omak mi přijde, že má krém i vyhlazovací efekt, protože jsem po něm krásně jemná. Četla jsem na něj pár recenzí a někdo si stěžoval, že trochu lepí, já ale nic takového nezaznamenala. Má hezky krémovou konzistenci a když se pěkně zapracuje, tak se i rychle vstřebává.

Klady krému NUTRIBRONZE od L’Oréal:

  • bronzový nádech pokožky
  • krásně voní
  • rychle se vstřebává
  • vyhlazující efekt
  • cena
Samoopalovací krém L'Oréal
Samoopalovací krém L’Oréal

Odličovací mléko Garnier Essentials

Další kousek, který by mi vůbec nevadil jako malý dáreček je odličovací mléko od GARNIER Essentials. Uvědomila jsem si totiž, že se značkou GARNIER nemám moc velké zkušenosti a chtěla bych to napravit. Při hledání nějaké kosmetiky, která by se mi hodila, jsem narazila právě na tohle odličovací mléko :). Lze ho použít jak na odlíčení obličeje, tak i očí. To se mi líbí, mám totiž ráda multifunkční produkty. Dalším jeho bonusem je vůně – voní po růžích. To já fakt můžu. Zbožňuji kytičkové vůně :). Myslím, že i cena je velice úměrná.

Klady odličovacího mléka GARNIER Essentials:

  • nádherná vůně
  • odlíčí jak pleť i oči
  • je šetrný k očnímu okolí
  • příjemná krémová konzistence
Odličovací mléko Garnier
Odličovací mléko Garnier
Odličovací mléko Garnier
Odličovací mléko Garnier

Co na tyhle produkty říkáte vy? Máte je vyzkoušené? Vyhovují vám? Jestli jste na tom podobně jako já a ještě vám nějaké maličkosti pod stromeček pro vaše blízké chybí, můžete se inspirovat. Mě osobně by opravdu udělaly radost. Cenově jsou velmi dostupné a kvalitní :). S tímto výběrem určitě neuděláte krok vedle…

Těšíte se na Vánoce? Napište mi jak to prožíváte…  Zítra jsou konečně dlouho očekávané Vánoce… Jste milovnice Vánoc nebo naopak stresařky? Písněte mi do komentářů :)…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *