Je to tady, dneska jsme se probudili do první adventní neděle. Je neuvěřitelné, jak to všechno letí. Ještě jsem si ani nestihla všimnout, že skončilo léto a najednou klepou na dveře Vánoce.

Jako každý rok nemám ještě ani jeden dárek. Jsem prostě ten typ, který nakupuje na poslední chvíli a musím uznat, že mi to celkem i vyhovuje :-). Jak jste na tom vy? Už máte něco koupené? Poraďte mi :)…

Vánoce - ilustrační fotka
Vánoce – ilustrační fotka

Máte rádi vánoční tradice? Jako například stromeček a kapra? Bez čeho by jste se na Vánoce neobešli? Já konkrétně bez vánočního cukroví.  Budu moc ráda když se se mnou podělíte, jak trávíte Vánoce a co na nich máte nejraději.

Prosinec, nevím proč, beru jako kouzelný měsíc. Je to takové zvláštní. Celý měsíc prostě dýchá překvapením a pohodou. Je pravda, že sice spousta lidí blázní, lítají po slevách a jsou ve stresu. Myslím ale, že je to velká škoda. Je důležité, abychom si uvědomili, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o prožitcích se svými blízkými.

Vánoce - ilustrační fotka
Vánoce – ilustrační fotka

Přeji vám, ať si tento měsíc užijete jak nejlépe dovedete. Dejte si pěkně teplý svařáček, který vás zahřeje, vykouzlí úsměv a pomalu ale jistě i vánoční atmosféru.

Napište mi co na prosinec říkáte vy? Jestli je to pro vás krásný měsíc plný očekávání nebo naopak měsíc stresu, spěchu a spousty starostí.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *