Že vám nic neříká? Asi nebudete jediné, protože já o něm taky nikdy neslyšela, ale když na něj narazíte, každý ho vynáší do nebes. Tak jsem se rozhodla tuhle revoluční „novinku“ vyzkoušet taky.

Tangle Teezer
Tangle Teezer

 

Tangle Teezer
Tangle Teezer

Záměrně píšu „novinku“, protože Tangle Teezer spatřil světlo světa už v roce 2008, kdy jej předvedl v rámci Dragon’s Day (to samé jako TV pořad Den D u nás) a poté uvedl na trh 47 letý Shaun Pulfrey. Záhy tenhle hřeben obletěl celý svět, stal se bestsellerem kvůli svým perfektním vlastnostem a k nám se dostal někdy na přelomu 2011/12. Nepíšu tu o novince jako takové, berte to jen jako dojmy z něčeho nového. Něčeho nového pro mě a možná i pro vás :-)…

Hřeben padne skvěle do ruky. Drží se celou dlaní, je to jako byste v ruce drželi velký oblázek a tím rozčesávali vlasy. Zároveň je velmi lehký a lehce zahnutý, aby seděl přesně v dlani a neklouzal. Štětinky jsem čekala z nějaké tvrdší gumy, ale jsou obyčejně plastové a moc jim nevěřím. Rozestupy mezi sebou mají akorát, na střídačku kratší a delší tak, že při rozčesávání mají vlasy dost prostoru se rozčesat. Nestává se teda tak často, že by se zašmodrchané vlasy vytrhávaly, protože se štětinky v těch místech ohnou a zase vrátí.

Češe dobře, k vlasům je šetrný, ale mám obavy z toho, že mi nevydrží dlouho, protože už po pár použití jsou některé štětinky ohnuté. Celkově na to, že stojí kolem 200,- Kč působí hodně fórově (čti plastově (na druhou stranu je dobře omyvatelný) a v podstatě jedinou věcí, kterou na něm lze vyzdvihnout je právě ta ergonomie.

Tangle Teezer
Tangle Teezer

Pořídila jsem si tu Salon Elite edici, kterou obchody nabízejí v pestrobarevných variacích – od fialovo-růžové, modro-růžové, žluto-oranžové po klasickou černou. Oproti původní klasické verzi Styler nenabízí Salon Elite nic navíc, krom lepší ergonomie. Oba, myslím si, budou česat stejně :-).

Tangle Teezer
Tangle Teezer
Tangle Teezer
Tangle Teezer

Bystřejší určitě napadlo, že je hřeben nepraktický s sebou do kabelky, protože se štětiny ohnou nebo nedej bože rovnou olámou. To je pravda. Ten základní hřeben i Salon Elite bych doporučila na doma, pokládat někam na poličku štětinkama nahoru. A nebo si pořiďte Tangle Teezer Compact, který je sice asi o pade dražší, ale zároveň k němu dostanete i pouzdro.

Tak co si o něm myslíte?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *