Pleťové masky Freeman jsou opravdu vynikající. Neustále se přesvědčuji o tom, že jsou to jedny z nejlepších pleťových masek, které se dají sehnat v drogérií.

Když jsem zjistila, že je mají opět zlevněné tak jsem neváhala a pořídila jsem si slupovací okurkovou masku. Doma už mám jílovou, jahodovou – čokoládovou a tak jsem jim pořídila okurkovou sestřičku :-). Většinou jsem se maskám vyhýbala, ani vlastně nevím proč. Možná aby se přítel nevyděsil a neutekl :-D? Kdo ví…

Freeman - pleťová maska - okurka (cucumber)
Freeman – pleťová maska – okurka (cucumber)

Maska je velmi tekutá, zároveň průhledná a má lepkavě táhlou konzistenci. Velmi příjemně a svěže voní po okurkách. Na obalu jsem se dočetla, že je vhodná na smíšenou a normální pleť.

Její nanesení

Je důležité si nanést stejnoměrnou vrstvu, aby dobře zasychala a dala se pěkně sloupnout. Nechala jsem ji působit zhruba 20 min, už ale po 10 min jsem cítila jak mi začíná pěkně zasychat. Na obličeji byla velmi příjemná, vůbec nepálila. Z toho sloupnutí jsem měla trošku divný pocit, někde jsem se dočetla, že je to nepříjemné a trošku to bolí jak to tahá chloupky. Nic takového jsem, ale necítila. Maska se sloupla aniž by mi rovnou i odepilovala obličej :-).

Její účinky

Pleť jsem měla hydratovanou a jemnou. Na obalu slibují hluboké vyčištění pórů, což jsem moc nezaregistrovala. Kolem nosu jsem sice měla pleť pěkně svěží a vyčištěnou. Na bradě mi, ale zůstalo pár černých teček.

A jak masku hodnotím?

Na pleti je velmi příjemná, tedy vůbec nedráždila. Necítila jsem žádné pálení. Po aplikaci zůstala pleť prozářená a čistá kromě několika teček, které mi zůstaly na bradě. Ale to bych spíš přikláněla ke špatné aplikaci, možná tenčí vrstva?

Rozhodně jsem však s maskou spokojená. Né však tolik jako s jinými maskami od Freeman a proto příště zkusím opět od stejné firmy, ale s jinými výtažky. O špatný výrobek určitě ale nejde, zařadila bych ho někde do průměru.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *