Dm drogérie mě čím dál tím více překvapuje. Jelikož mám blízko bytu Rossmann, tak jsem chodila vždycky spíše tam. Dm drogérii mám přes celé město a tak právě proto jsem se ji tak trošku vyhýbala :)…

DM Alverde - Pleťová voda
DM Alverde – Pleťová voda

Ale co jsem vyzkoušela kosmetiku od Baley tak jsem dost změnila názor. Přestalo mi vadit i to, že musím lítat přes celé město. Však ono mi to vůbec neuškodí – trošku pohybu :-).

A teď konečně k mému úlovku. Narazila jsem na značku Alverde. Znám ji, ale zatím jsem od ní nic nevyzkoušela… Teda až do teď :-). Do oka mi padla pleťová voda pro suchou pleť. Po zimě mívám suchou pokožku. Výpomoc pleťovkou se mi sešla.

Vybrala jsem si pleťovou vodu značky Alverde s nádhernou vůní šípkových růžích. Pleťovka je na obličeji příjemná, vůbec nepne a hezky dočišťuje. Cítím určitou změnu. Po jejím používání nemám pleť už tolik citlivou a suchou. Opravdu velmi příjemně hydratuje. Mám ji vypotřebovanou skoro do dna a stále jsem z ní nadšená. Asi toho vyzkouším víc od této značky…

Znáte kosmetiku Alverde? Něco více jsem si o ní přečetla a zjistila jsem, že je to přírodní kosmetika s ceritifikací. Doporučte mi další výrobky, které jste si oblíbili? Jsem touto značkou nepolíbená a tak bych byla ráda za vaše tipy :-).

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *