Trápí vás měkké nehty? Mě ano. Vždycky mám období, kdy je to lepší a kdy naopak horší. Zrovna jsem ve fázi, kdy se mi nehty odlupují. Udělá se mi malá prasklinka, která se postupně zvětšuje až se mi nakonec zatrhne celý nehet.

Four Seasons zpevňovač nehtů s diamantovým prachem
Four Seasons zpevňovač nehtů s diamantovým prachem

Nasadila jsem vitamíny. Jedna známá mi poradila, že si mám koupit pouze křemík a že se budu divit jak se mi nehty zpevní. Prý to příznivě působí i na vlasy, tak jsem zvědavá. Většinou mi bylo doporučeno jíst vitamíny určené na nehty a vlasy dohromady, ale ostatní zase říkají, že to není úplně vhodné. Lepší je jíst konkrétní jeden vitamín a po jeho vybrání se vrhnout zase na další. Takto jsem to ještě nezkoušela takže jsem na to upřímně zvědavá.

Four Seasons zpevňovač nehtů s diamantovým prachem
Four Seasons zpevňovač nehtů s diamantovým prachem

Sice už jsem s vitamíny začala, ale jsem v začátku, takže zatím žádný efekt nepřišel. Právě proto jsem si pořídila i zpevňovač nehtů. Jinak bych o ně kompletně přišla. Na netu jsem četla skvělé recenze na zpevňovač nehtů značky Four Seasons s diamantovým prachem.

Obsahuje komplex látek, které nehty vytvrdí a zpevní. Dá se použít i jako podkladový lak. Já ho používám samostatně, protože se nádherně třpytí a nehtech vypadá docela pěkně. Cena je taky fajn – koupila jsem ho asi za 60 Kč za 14 ml.

Co byste mi poradily na slabé nehty? Zkoušely jste právě takové zpevňovače nehtů? A jak dopadly? Do koše nebo vám opravdu pomohly? :-)

Petra

1 Komentář v Rychlá pomoc proti lámání a třepení nehtů

  1. Janka Bianka
    6. Prosinec, 2015 v 20:35 (2 roky před)

    Tieto Four Season sú vraj veľmi dobré, sama mám jeden, ale nejako extra ho nepoužívam, dávnejšie som skúšala proti štiepeniu používať rôzne spevňujúce laky a nemalo to žiaden efekt, tak som si prestala nechty dookola lakovať a odlakovať a štiepenie zmizlo, teraz si ich lakujem tak raz za 3 týždne a nechty sú ok. No mám pre teba ešte takú mastičku Flexitol, ten pomáha s nejakými drobnými problémami, mne začínalo niečo ako pleseň, naniesla som si toto a prešlo to okamžite. Celkovo však časté lakovanie a odlakovanie nechtom škodí, no a ak sa ti štiepia aj napriek tomu tak už fakt neviem, možno skús zinok.

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *