Od té doby co L’Oréal změnil design své pleťové kosmetiky se tak nějak odhodlávám něco si koupit. Dlouho jsem přemýšlela co si vybrat a nakonec mi oči padly na pleťovou vodu Sublime Glow na prozáření pleti.

V zimních měsících mám pleť unavenou a bez jasu, takže nějaká věcička na prozáření se mi bude určitě hodit.

Pleťová voda L'Oréal Sublime Glow
Pleťová voda L’Oréal Sublime Glow

Je pravda, že nové, vylepšené balení je moc pěkné. Akorát to opět nevymysleli s dávkováním. Jakmile pleťovku nakloním vylije se mi na tampón pokaždé až moc. I když se snažím a dávám si pozor pokaždé ji dost vyplýtvám :(. To si myslím, že není vychytané.

A teď k samotné pleťové vodě. Používám ji po pleťovém mléku na dočištění pleti. Je velice šetrná. Trošku mě pálí v okolí nosu a na bradě. Docela oceňuji, že nelepí. Nesnáším pleťové vody, které zanechávají pokožku celou ulepenou. Vůně je dost výrazná, ale mě to nevadí. Voda je určená na prozáření pleti. Je pravda, že je na obličeji velmi příjemná žádného prozáření jsem si, ale zatím nevšimla. No používám ji zhruba 14 dní takže to možná teprve přijde :)…

Pleťová voda L'Oréal Sublime Glow
Pleťová voda L’Oréal Sublime Glow

Kolem L’Oréalu byl poslední dobou pěkný humbuk. Mě tahle voda zatím nějak extrémně nenadchla neříkám, že není dobrá, ale že bych si ji musela koupit znovu to zatím neplánuju. Za mě je tahle voda takový ten průměr. Nenadchne ani neurazí.

Pleťová voda L'Oréal Sublime Glow
Pleťová voda L’Oréal Sublime Glow

Mám v plánu koupit si si ještě micerálku tak uvidím jestli mě alespoň ta odrovná :)… Slyšela jsem už i o srovnání s legendární růžovou Biodermou tak jsem opravdu zvědavá.

Co na L’Oréal říkáte vy? Líbí se vám nový design a vyhovuje vám obsah?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *