Dneska ráno jsem si trošku přivstala a vrhla se na svoji krabičku krásy. Nemohla jsem se dočkat, až to vše vyzkouším a podělím se s vámi o své pocity. První dojmy jsou tedy za námi a pojďme se podívat na recenzi.

FASHIONISTA Mattifying PRIMER

MUA - Fashionista Secret Mattifying Primer - podkladová báze
MUA – Fashionista Secret Mattifying Primer – podkladová báze

Začnu primerem (podkladovou bází), kterou jsem doposud nepoužívala a upřímně jsem si ji přála vyzkoušet. Jsem ráda, že díky Ladyboxu mám tu možnost :-). Kdo neví, tak podkladová báze (primer) se používá pod makeup. To proto, aby se zafixoval, neroztékal a vydržel déle.

Dnes dopoledne jsem si ho nanesla a večer doplním zmínku, jestli s ním cítím znatelný rozdíl ve výdrži a fixaci makeupu. Zatím můžu říct, že má nádhernou texturu. Na omak je v obličeji strašně hedvábný. A je bezbarvý.

MUA Trio Eyeshadow Innocence

MUA - Trio Eyeshadow Innocence - oční stíny
MUA – Trio Eyeshadow Innocence – oční stíny

Další v pořadí oblíbenosti se staly stíny MUA. Je to takové pěkné trio a musím říct, že se povedlo nejen barevné pojetí, ale i jejich pigmentace a neprášivost. Jak vidíte na fotce, pigmentace a odstín je opravdu nádherný. Když to srovnám např. s trio paletkami od Bourjois, které jsem zde nedávno recenzovala. MUA jednoznačně vítězí. Cenově jsou přitom nastejno.

MUA - Trio Eyeshadow Innocence - oční stíny
MUA – Trio Eyeshadow Innocence – oční stíny
MUA - Trio Eyeshadow Innocence - oční stíny
MUA – Trio Eyeshadow Innocence – oční stíny

Palmer’s CBF Lotion – Kakaové máslo (parfémované)

Palmer’s - CBF Lotion - Kakaové máslo (parfémované)
Palmer’s – CBF Lotion – Kakaové máslo (parfémované)

Hned ráno, po sprše, jsem se natřela kakaovým máslem COCOA BUTTER značky Palmer’s. Zbožňuji kakaové (čokoládové) produkty a Ladybox se trefil přímo do černého.

Palmer’s - CBF Lotion - Kakaové máslo (parfémované)
Palmer’s – CBF Lotion – Kakaové máslo (parfémované)

Ve vůni je opravdu znatelné kakao, ale společně s ním tam cítím i něco jiného. Těžko to popsat, ale pamatujete, když se kdysi prodávala taková ta hmota v kelímkách – Flubber to myslím byl. Zanechával na rukách takovou zvláštní pavůni. Dost mi to připomíná. Nemůžu ale říct, že by to máslo celkově vonělo špatně, ale dost se mi to připomíná :-).

Pokožka se cítí hydratovaná a svěží. Pupínky nenaskákaly. Myslím, že se budeme kamarádit :-).

Dermacol Perfect Cleanser 2in1 – micerální voda

Dermacol - Perfect Cleanser 2in1 - Odličovací a čistící pleťová voda
Dermacol – Perfect Cleanser 2in1 – Odličovací a čistící pleťová voda

Micerální voda od Dermacolu je pro mě možná spíše zbytečná. Neříkám, že by mi vyloženě vadila, ale zvykla jsem si používat Biodermu. Od Dermacolu mě zajímá spíše dekorativní kosmetika např. rtěnky, které patří mezi moje nejoblíbenější.

Micerální voda od Dermacolu svůj účel splní. Sice nenadchne, ale ani neurazí. Řadím ji spíše k šedému průměru.

MUA Kiss Proof Lip Stai – barevný fix na rty

MUA - Kiss Proof Lip Stain - fix s barvou na rty (odstín Kissalicious)
MUA – Kiss Proof Lip Stain – fix s barvou na rty (odstín Kissalicious)

Fix na rty od MUA je upřímně moje premiéra. Zatím jsem neměla možnost tyhle fixy vyzkoušet a tak jsem ráda, že si můžu rozšířit obzory.

Ze začátku jsem byla trochu rozčarovaná z pigmentace, přišlo mi, že není skoro vidět. Po dalším důkladném nanesení přehodnocuji a pigmentaci hodnotím jako slušnou. Barvička je docela fajn – taková růžová v odstínu Kissalicious.

Co se týče vůně, přijde mi, že je fix přeparfémovaný. Na to, že je určený jenom na rty to je až moc. Fix by měl údajně obsahovat i panthenol, takže by měl zároveň hydratovat. Osobně si myslím, že to s tou hydratací zase tak horké nebude :-). Už po nanesení mám pocit, jako bych na rtech nic neměla. No, uvidíme, třeba ještě překvapí.

Přírodní rty
Přírodní rty
MUA - Kiss Proof Lip Stain - fix s barvou na rty (odstín Kissalicious)
MUA – Kiss Proof Lip Stain – fix s barvou na rty (odstín Kissalicious)

Colgate Max White One Luminous – zubní pasta

Colgate - Max White One Luminous - zubní pasta
Colgate – Max White One Luminous – zubní pasta

Na předposledním místě se umístila zubní pasta Colgate MAX WHITE ONE. Na jednu stranu jsem ráda, že ji mám, protože mi doma jedna dochází :-). Na druhou stranu bych chtěla v Ladyboxu vidět radši jiný produkt, než zrovna opět zubní pastu… I přesto, že posledně zubní pasta Marvis byla opravdu parádní. Beru to zkrátka jako dárek. Prostě produkt do počtu.

Opět neuchvátí, ale ani neurazí a ve finále jsem ráda, že jsem ji dostala :-).

MUA Gel Liner Underground – gelové oční linky

MUA - Gel Liner Underground - Gelové oční linky (black)
MUA – Gel Liner Underground – Gelové oční linky (black)

Nakonec mi tu zbyly gelové linky MUA. Dala jsem je nakonec, ne proto, že by byly špatné, ale protože nevím co o nich napsat. Gelových linek mám doma celou řadu. V cenovém rozpětí od 80,-Kč někde do 150,- Kč – Maybelline, L’Oréal, MUA… Všechny mi přijdou stejné. Pigmentace veskrze podobná, spíše by mohla být lepší.  A to balení se štětečkem je sice praktické, ale spíše taková nouzovka, když nemáte po ruce pořádný štěteček na linky.

Tady si spíše myslím, že záleží na tom, co preferujete. Mně osobně zatím nejvíce vyhovují fixy.

Možná bych jen doplnila, že tyto gelové stíny MUA nejsou voděodolné.

Suma sumárum – závěr

Rozhodně bych chtěla, celému týmu Ladyboxu, poděkovat za skvělou krabičku s výbornými produkty a za jejich snahu nám každý měsíc vytvářet unikátní zážitky při rozbalování neznámé kosmetiky. Určitě kladně hodnotím i to, že se snaží balíčky personalizovat podle vyplněných dotazníků.

Myslím, že není třeba znovu opakovat, že za cenu 319,- Kč dokáže krabička doslova přetékat kosmetikou. Jestli vás zajímá, za kolik se jednotlivé produkty prodávají nebo se chcete dozvědět o značce MUA víc, nakoukněte do včerejšího článku.

Se záříjovým balíčkem jsem nadmíru spokojená až nadšená. A nemůžu se dočkat až objevím to malé velké zlaté mystické tajemství v říjnovém boxu! Těšíte se se mnou? :-)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *