Já a moje vlasy? To je věčné téma :-). Dlouhé roky se potýkám s vypadáváním vlasů a vždy to začíná tak na konci května a pak to trvá až do půlky září. Nikdy jsem nepřišla na to proč se mi tak děje. No nevím, ale asi prostě pelichám :-D. Rozhodně mě ale nepřestalo bavit hledat vhodný šampon, který by mi s tím pomohl.

Brazil Keratin (BK) - Regulate Anti Hair Loss Shampoo a Lotion
Brazil Keratin (BK) – Regulate Anti Hair Loss Shampoo a Lotion

Mým posledním úlovkem je šampon Brazil Keratin Anti Hair Loss Shampoo. Šampóny s keratinem jsem zatím ještě nikdy nezkoušela, takže jsem ani nevěděla, co od nich můžu očekávat. Celou dobu jsem měla za to, že šampony obsahující keratin jsou spíše pro holky, které mají kudrnaté vlasy. Takže mě mile překvapilo zjištění, že i já, která má vlasy jemné, ho mohu používat.

A teď se konečně dostávám blíže k šamponu…

Můj první dojem z balení šamponu byl docela dobrý. Má klasické dávkování. Musím říct, že jsem si zvykla spíše na pumpičku. Mám pocit, že si šamponu dám tak akorát a tolik ho neplýtvám. Je to ale spíše jen takový můj zvyk, který mi vyhovuje. Vůně šamponu je velmi svěží. Cítím citrony a limetky. Je velmi lehká a nevtíravá. Takže kdo máte rádi výrazné vůně, tak tady u tohohle šamponu bohužel. Mě to vůbec nevadí, protože si pak dávám ještě kondicionér a někdy vlasy i trošku přeláknu, tak je to fajn, protože vůně se tolik nebijí přes sebe.

Brazil Keratin (BK) - Regulate Anti Hair Loss Shampoo
Brazil Keratin (BK) – Regulate Anti Hair Loss Shampoo
Brazil Keratin (BK) - Regulate Anti Hair Loss Shampoo
Brazil Keratin (BK) – Regulate Anti Hair Loss Shampoo

Jak už jsem se zmiňovala, mám vlasy spíše jemné a napohled takové matné a oslabené. Léto mi dá vždycky zabrat, takže můžu upřímně říct, že jsem nejšťastnější, že už je léto za námi. Šampon by měl omezit padání vlasů a zregenorovat je. Obsahuje keratin, panthenol, ricinový olej a vitamín E.

Šampon trošku hůře pění, jakmile se ale trošku zředí s vodou, tak už je to v pohodě. Mám problém s tím, že se mi vlasy docela dost mastí. Musím si je umývat každý druhý den. Po umytí s tímhle šamponem jsem byla asi nejvíce překvapená tím, že mi vlasy vydržely i 4 dny, než se mi začaly mastit. Na to opravdu nejsem zvyklá. Další věc, která se mi zalíbila bylo to, že jsem měla vlasy takové pevné a držely mi pěkně tvar. Byla jsem zvyklá, že mám po umytí vlasy ještě jemnější a takové rozlítané.

Šampon používám déle jak měsíc a jsem s ním hrozně spokojená. Mám 300 ml balení a mám ho tam ještě více jak půlku. Je to také díky tomu, že si nemusím umývat vlasy tak často.

Zároveň se šamponem používám i sérum Regulate Anti Hair Loss Lotion. Vlasy mi jdou lépe rozčesat a jsou pěkně lesklé. Upřímně. Zkoušela jsem použít jen šampon bez séra, jestli poznám nějaký rozdíl. A rozdíl jsem viděla spíše jenom v tom rozčesávání. Se sérem jdou mnohem lépe rozčesat. A lesklé je mám i když použiji jen šampon. Co se týče vypadávání vlasů, nezaznamenala jsem žádný rozdíl, že by mi padaly méně. Na to si ale myslím, že je ještě čas, chce to používat šampon více jak 5 týdnů.

Brazil Keratin (BK) - Regulate Anti Hair Loss Lotion
Brazil Keratin (BK) – Regulate Anti Hair Loss Lotion

Když to tak celé shrnu, tak jsem velmi spokojená. Nejvíce mi vyhovuje, že si nemusím vlasy umývat tak často. Vyhovuje mi, že mám vlasy na pohled zdravější a takové pevné. Šampon můžu vřele doporučit. Rozhodně s keratinem nekončím a těším se až vyzkouším něco dalšího.

Brazil Keratin (BK) - Regulate Anti Hair Loss Shampoo a Lotion
Brazil Keratin (BK) – Regulate Anti Hair Loss Shampoo a Lotion

Jak šampon tak i serum můžete zakoupit na Keratin shop za velmi přijatelné ceny.

Cena je sice o něco vyšší jak obyčejné drogérkové šampony, ale zase tento vám udělá mnohem větší službu a myslím, že balení vydrží docela dlouho. Máte zkušenosti se šampony s keratinem?

Zároveň bych chtěla poděkovat zmíněnému obchodu, keratin-shop.cz, za poskytnutí této vlasové kosmetiky. Děkuji! :-)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *