I když je teprve půlka listopadu, Vánoce se k nám nezadržitelně blíží. S tím je spojena i předvánoční hysterie s nákupem dárků, kterou určitě všichni moc dobře známe :-). Takové to objednávání dárků na poslední chvíli v jednom z internetových obchodů a následný kolaps rozvozců balíčků :-). Pojďme se na to podívat s předstihem.

Každé ženě, soudím podle sebe, udělají největší radost 3 základní věci. Pěkný šperk, oblečení a nebo právě parfém. I kdybych měla doma v poličce vyřádkováno 10 parfémů, ten 11. mě stejně potěší.

Jestli se rozmýšlíte nad neodzkoušenými parfémy, nebo to necháváte rovnou na svém příteli, zkuste mu doporučit tohoto rádce. Stačí tam zadat pár vašich povahových rysů a průvodce vám napoví, jaký parfém by se k vám nejvíce hodil. Hodně šikovná věcička je, že takto vybraný parfém můžete poslat, jako email, svému příteli společně s přiloženou krátkou zprávičkou, že si právě tento parfém přejete. Nemusíte vyplňovat nic extra a když to uděláte šikovně, přítel ani nebude tušit, že jste to posílaly právě vy. Cítíte ve vzduchu to napětí a mystično? :-) Mě se ten nápad opravdu líbí :-).

Parfémy - Bruno Banani - Pure Woman
Parfémy – Bruno Banani – Pure Woman

Průvodce je jak pro pánské vůně tak i dámské. Samozřejmě jsem zavítala do té dámské sekce, kde jsou na výběr hned 4 možnosti – sexy, sportovní, úspěšná a nebo bohémka. Díky zaškrtnutí jedné nebo více položek se vám vyfiltrují vybrané parfémy, které sedí přesně vybraným typům. I já jsem rádce vyzkoušela a vyšel mi parfém Pure Woman od Bruna Banani (sexy/sportovní).

Parfémy - Bruno Banani - Pure Woman
Parfémy – Bruno Banani – Pure Woman

Na první pohled určitě zaujme netradiční flakónek. Ne barvou, která je v krásném růžovém odstínu, ale zvláštním kroucením flakónku. Už když se podíváte na krabičku, tak spodní hranu má šikmou a tedy i parfém v krabičce se naklání. Podobně jako šikmá věž v Pise. Samotný parfém po vyndání z krabičky však stojí už tak jak má, ale kroutí se jako vodní vír. Však se podívejte na fotky :-).

Pure Woman voní nasládle a velmi příjemně. Je to vlastně taková sladko-ovocná vůně. Na první přičichnutí budete cítit výrazné mandarinky společně s černým rybízem v pozadí. Tyhle dvě kombinace se opravdu dobře doplňují. Hned na to vás upoutá tón pivoňky a manga. To celé je opět zahalené vanilkou, stejně jako nedávno recenzovaný parfém od Christiny Aquilery Unforgettable.

Složení parfému Bruno Banani – Pure Woman:

  • Hlava: frézie, zelená mandarinka, černý rybíz
  • Srdce: brambořík, pivoňka, mango
  • Základ: vanilka, dřevité tóny, ambra
Parfémy - Bruno Banani - Pure Woman
Parfémy – Bruno Banani – Pure Woman

Tenhle parfém, který mi vyšel, doporučuji všem krásným, mladým, chytrým a sebevědomým ženám, které mají rády nasládlé až sladké vůně a nevadí jim příměsi citrusových plodů.

Doufám, že vám průvodce světem vůní pomůže k pěknému dárku pod stromeček!

Parfémy - Bruno Banani - Pure Woman
Parfémy – Bruno Banani – Pure Woman

PS: Děkuji za poskytnutí vybraného parfému k recenzi.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *