Sehnat dobrý peeling není jen tak. Alespoň v mém případě se mi nějak nedaří vybrat ten správný. Můj poslední úlovek je značky Himalaya Herbals.

Himalaya Herbals Neem Scrub - peeling
Himalaya Herbals Neem Scrub – peeling

Co je zač?

Tento peeling si u mě vede tak půl na půl. Není ničím výjimečný, ale ani neurazí. Velmi příjemně voní po nějakých bylinkách. Má krémovou konzistenci, která obsahuje velmi malé granulky. Po nanesení je docela příjemný a po krátké masáži se granulky rozpustí. Co musím vyzdvihnout je to, že po umytí není pokožka napnutá a podrážděná. Stávalo se mi to předtím docela často, že jsem měla pleť začervenalou a na omak dost citlivou. S tímto peelingem se mi nic podobného nestalo. Ještě musím podotknout, že po použití je pleť pěkně rozzářená a jasná.  Teď k tomu co mi moc nevyhovuje – mám pocit, že neodstraní všechny odumřelé buňky na tváří. Má dost jemné granulky, které na to bohužel nestačí. Takže odvádí poloviční práci :)…

Můžu ho doporučit těm, kdo má rád jemné peelingy. Já patřím spíš do té druhé kategorie. Takže jak jsem psala na začátku, tento peeling není špatný, ale ani nijak dobrý. Takže až ho dodělám budu se muset poohlédnout po jiném.

Himalaya Herbals Neem Scrub - peeling
Himalaya Herbals Neem Scrub – peeling

Napište mi jaké peelingy používáte? Které vám vyhovují a jaké nikoliv. Doporučte mi peeling, který není úplně jemný, ale zároveň nepne pokožku. Děkuji :)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *