Řasenka Catrice Better Than False Lashes Black byla součástí říjnového ladyboxu. Upřímně mě mile překvapila. Ne zrovna řasenka, ale značka Catrice. Abych se přiznala, jsem touto značkou zatím nepolíbená. Zatím jsem neměla možnost ji vyzkoušet, jelikož se nedá jen tak sehnat v každé drogérií.

Řasenka - Catrice Better Than False Lashes Black (černá)
Řasenka – Catrice Better Than False Lashes Black (černá)

Co si o ní myslím.

Řasenka má pěkný design. Vypadá  velmi luxusně. Kartáček je na můj vkus docela velký. Mám radši tenčí kartáčky. S většími se většinou zapatlám :-). S tímto se mi to, ale nestalo takže jsem byla překvapená. Řasenka dodá na objemu a mírně řasy zatočí. Řekla bych, že je to normální řasenka. Nedělá žádný dramatický pohled, ale myslím, že je docela dobrá. Hlavní pro mě je to, že neslepuje řasy. Nesnáším, když mám řasy úplně slepené.

Řasenka - Catrice Better Than False Lashes Black (černá)
Řasenka – Catrice Better Than False Lashes Black (černá)

Jsem ráda, že jsem ji mohla vyzkoušet. Sama od sebe bych si řasenku asi nekoupila. Není pro mě ničím zvláštní. Doufám, že má značka Catrice lepší kosmetiku jak řasenky. Těším se, až vyzkouším gelovou rtěnku, která byla taky součástí říjnového ladyboxu. A doufám, že mě odzbrojí více :-)…

Jak obstála řasenka u vás?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *