Dlouhou dobu jsem odolávala boomu, který vznikl díky BB krémům. V drogérce jsem kolem nich chodila a nechávalo mě to naprosto chladnou.

BB Cream Deramacol 8in1 - Beauty Benefit Glow
BB Cream Deramacol 8in1 – Beauty Benefit Glow

Takže vás určitě nepřekvapí, že BB krém od Dermacolu jsem si sama nekoupila, ale dostala jsem ho. Pár týdnů jsem ho nechala v koupelně a nějak jsem na něj zapomněla. Zhruba před týdnem jsem dělala reorganizaci v koupelně a opět jsem na něj narazila.

Říkala jsem si když už ho mám na dosah ruky :) tak ho vyzkouším. První, co mě trošku zarazilo byla konzistence krému – byl hrozně tekutý, roztekl se mi po celé ruce. Pak jsem si na obalu všimla nápisu 8 v 1. Abych řekla pravdu nemám moc ráda krémy nebo makeupy, které slibují spoustu věcí najednou. Většinou jen slibují a nedodrží ani půlku :D…

BB Cream Deramacol 8in1 - Beauty Benefit Glow
BB Cream Deramacol 8in1 – Beauty Benefit Glow

Co slibuje Dermacol a proč tento BB krém používat?

  • hydratuje
  • sjednocuje tón pleti
  • zklidňuje pokožku
  • kryje nedokonalosti
  • rozzáří pleť
  • zlepšuje pružnost pleti, vyhlazuje vrásky
  • má ochranný faktor 30

A teď k tomu co jsem cítila na pleti a po čem nebylo ani vidu ani slechu :D.

Musím uznat, že BB krém je opravdu velmi hydratační. Mám problémy s pokožkou v oblasti nosu a čela, kde se mi tvoří jemné šupinky a i když se nakrémuji během chvilky jsou tyto sušší místa hned vidět. Jsem docela překvapená, ale s tímto krémem se mi to nestalo. Pokožku jsem měla pěkně jemnou a hydratovanou.

BB Cream Deramacol 8in1 - Beauty Benefit Glow
BB Cream Deramacol 8in1 – Beauty Benefit Glow

Krycí schopnosti mi přijdou už trošku slabší. Vyzkoušela jsem 2 způsoby. Když jsem si ho nanášela prsty měla jsem pocit, že mi veškerý  krém zůstával na prstech a na obličeji nic moc. Pak jsem to vyzkoušela štětcem a bylo to o dost lepší. První vrstva sice moc nekryla, ale při té druhé už to bylo o dost lepší. Krém netvoří masku a na pleti vypadá přirozeně. Nemyslím si, ale že by dokázal zakrýt nějak velké nedokonalost. Slouží spíše na sjednocení pleti.

Pleť je po nanesení krému jemná, ale rozzářená mi moc nepřijde. Žádné třpytivé pigmenty neobsahuje, takže pokožku moc neprojasní.

BB Cream Deramacol 8in1 - Beauty Benefit Glow
BB Cream Deramacol 8in1 – Beauty Benefit Glow28

Vůně je velmi příjemná. Voní podobně jako nějaký výživný krém. Nic vtíravého a intenzivního. Co bych vyzdvihla je design krému. Mně se moc líbí. Působí mile a růžová se dokonale hodí.

Když to všechno shrnu musím říct, že tento BB krém je docela v pohodě. Myslím, že vcelku plní to co slibuje. Nemůžete od něj očekávat nějaký extra krycí schopnosti, ale pleť velmi příjemně sjednotí. A co je nejdůležitější, že to vypadá přirozeně. Určitě ho můžu doporučit těm z vás, které nechcete každý den zatěžovat pleť hutným makeupem. Tohle je určitě skvělá náhrada za makeup. Pleť je upravená a hydratovaná a co víc si přát.

Jaké máte zkušenosti s BB krémy? Napište mi…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *