Značka Diet Esthetic je pro mě velkou novinkou. Nemyslím tím to, že bych ji vůbec neznala to ne, ale až teď konečně mám něco od této značky doma a konečně si to vyzkouším na vlastní kůži.

Konkrétně pleťový peeling Beauty Purify 3v1. Na peelingy jsem nikdy nebyla moc důsledná. Dlouhou dobu jsem ho ani nepoužívala než jsem narazila na peeling od Pure Fiji. Byl to můj první peeling, který se stal mojí součástí a opravdu jsem si ho zamilovala. Proto pokračuji ve své peelingové cestě.

Diet Esthetic Beauty Purify - pleťový peeling 3v1
Diet Esthetic Beauty Purify – pleťový peeling 3v1

Začnu úplně od začátku obal je velmi bytelný, což mi vyhovuje. Je dobře, že je pevný, když bych si ho náhodou sbalila někam na cesty, tak se mi s ním určitě nic nestane. Totéž platí o uzávěru také je pevné a drží tam, kde má. Takže nehrozí, že by se vám někde v kufru otevřel a napáchal nějaké škody.

Už dříve jsem se vám v článcích zmiňovala, že mám ráda multifunkčnost, ať už je to u dekorativní kosmetiky tak mi to vyhovuje i pleťovky. Tento pleťový peeling plní funkci masky, peelingu a jako bonus dočišťuje a měl by nás zbavit černých teček.

Hned po otevření jsem ucítila mnou ne zrovna identifikovatelnou vůni. Voněla pěkně jen jsem ji opravdu nemohla nějak specifikovat – nicméně na obalu jsem se dočetla, že se jedná o růže a aloe vera. Ne úplně k tomu zrovna bych to přirovnala, ale vůně je pro mě příjemná a nevtíravá.

Diet Esthetic Beauty Purify - pleťový peeling 3v1
Diet Esthetic Beauty Purify – pleťový peeling 3v1

Konzistence…

Je krémová až taková hutná řekla bych a obsahuje jemná zrníčka.Našla jsem, že se jedná o meruňkové části peciček. Klidně bych snesla i kdyby byly malinko drsnější, zdají se mi dost jemné.

Použití…

Peeling se má nanést v jemné vrstvě na obličej a nechat pár minutek působit. A poté jemně vmasírovávat. Ještě než si začnu peeling vmasírovávat, tak si navlhčím ruce. Jde mi to tak lehčeji a mám pocit, že se mnohem lépe zapracuje do pleti. V oblasti kolem nosu jsem cítila mírné pálení. Ne nic zásadního, ale trpím tam na černé tečky, takže si myslím, že to bude tím. Peeling má i čistící schopnost, takže doufám, že mě po nějakém čase těchto černých potvůrek zbavím. Zatím ho používám 3 týdny a extra změnu nepozoruji, ale věřím, že se dostaví.

_MG_4738_Fotor_Collage

Po použití peelingu je velmi důležité se nakrémovat. Cítím po peelingu vždycky takové pnutí pokožky. Hned, ale jak se natřu hydratačním krémem, tak mám pocit jako by byla moje pleť znovuzrozená. Na omak je velmi příjemná a hebká. Peeling obsahuje i kaolin, takže vidím i určité bělící schopnosti. Ne úplně bělící, abych vás neuváděla v nějaký omyl. Ale vždy, když mám masku, která obsahuje kaolin mám pocit, že mám pleť takovou sjednocenou bez červených flíčků.

Klady:

  • 3v1 zbožňuji multifunkčnost
  • příjemná vůně
  • čístící schopnosti
  • příjemné zapracování do pleti
  • bytelný obal a pevný uzávěr

Zápory:

  • zrníčka by mohla být malinko větší
  • po použití mírné pnutí
Diet Esthetic Beauty Purify - pleťový peeling 3v1 - ukázka na ruce
Diet Esthetic Beauty Purify – pleťový peeling 3v1 – ukázka na ruce

Suma sumárum…

Když to všechno shrnu ve finále jsem s peelingem spokojená. Plní přesně ty funkce, které má. Doufám, že mi ještě v budoucnu pomůže více s černýma tečkama. Jinak je po něm pleť příjemně hebká a na pohled rozzářená. Jako bonus příjemně voní a lehce se vmasírovává do pleti. Za mě ho určitě můžu doporučit dál.

Diet Esthetic Beauty Purify - pleťový peeling 3v1
Diet Esthetic Beauty Purify – pleťový peeling 3v1

Máte zkušenosti se značkou Diet Esthetic? Co jste ještě od této značky vyzkoušeli? Pochlubte se mi…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *