Jak už samotný název Unforgettable napovídá, půjde o nový nezapomentulný parfém od Christiny Aquilery a v následujících řádcích vám povím proč.

Parfémy - Christina Aquilera - Unforgettable
Parfémy – Christina Aquilera – Unforgettable

Flakónek

Na první pohled zaujme elegantní sexy flakónek s hrdlem staženým černou růží, který znázorňuje svůdné ženské křivky zahalené bílou krajkou. Velmi smyslné jako vůně sama, která je jako stvořená na podzimní a zimní chvíle, kdy pozvedne a rozvíří vaše utlumené skryté vášně.

Parfémy - Christina Aquilera - Unforgettable
Parfémy – Christina Aquilera – Unforgettable

Vůně

Dominující orientální turecká růže obohacená jasmínem podtrhává čistotu a ženskost. V podtónech hraje osvěžující granátové jablíčko se švestkou pro špetku sladkosti. To celé zahaluje závoj vanilky s jemnou příměsí kašmeranu a tonky. Voní to opravdu božsky.

Parfémy - Christina Aquilera - Unforgettable
Parfémy – Christina Aquilera – Unforgettable

Dokonale se hodí na jakékoliv večerní akce, kdy chceme být středem pozornosti nebo zkrátka jen upoutat. Dodává sebedůvěru a pocit dominance. Budete se cítit, jako by se svět začal točit jen a právě kolem vás. Tahle vůně dostane opravdu každého.

Složení

Hlava: švestka, granátové jablko
Srdce: noční jasmín, turecká růže
Základ: kašmeran, fazole Tonka, vanilka

Tento parfém na mě udělal opravdu velmi dobrý dojem. Nejen že jde o neotřelou, originální a krásnou vůni, ale navíc je to celé i zabalené ve vkusném sexy flakónku. Parfém na mě, bez problémů, vydržel celý večer a ani jsem se nemusela přestříkávat.

Kdybych ho už neměla a cítila jej jen u své kamarádky, určitě bych si ho přála mít ve své sbírce. Pokud po něm toužíte alespoň z poloviny tak jako já, neváhejte a udělejte si radost. Nebo si o něj řekněte k Vánocům, které nám pomalu klepou na dveře, myslím, že chybu neuděláte! :-)

PS: Chtěla bych tímto poděkovat za poskytnutí parfému k recenzi.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *