O značce For Life & Madaga jsem se vám zmiňovala už v předchozím článku, kde se dozvíte, že jsem byla s touto značku velice spokojená a i proto jsem velmi ráda, že mám tu možnost vyzkoušet některé další produkty a samozřejmě se s vámi o své dojmy podělit :-).

FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem
FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem

Nejdříve začnu o olivovém gelu od For Life & Madaga, u kterého se mi vážně líbí, že je multifunkční. Můžu ho používat i jako odličovač. Pleť odlíčí naprosto skvěle. U svojí smíšené pleti jsem měla trošku strach, aby mi nezanechával mastný film na obličeji. Není ale vyloženě olejový, takže jsem měla strach úplně zbytečně :-). Hodí se totiž na všechny typy pleti, takže jestli máte pleť sušší, tak neváhejte a vyzkoušejte ho. A ty, které mají mastnější pleť, nebudou litovat taky.

Připadám si po něm pěkně svěží a pleť mám příjemně zvláčněnou. Příjemně voní. Cítím z něj citrusovou vůni a takovou lehkost – svěžest. Lehká konzistence gelu mi vyhovuje. Je to příjemná změna po hutných odličovacích mlékách. Není ani třeba se doodličovat micelární vodou. Gel si s tím v pohodě poradí sám. Už předtím jsem měla možnost vyzkoušet i jiný gel s olivovým olejem, se kterým jsem byla taky spokojená, ale oproti tomuhle mi sloužil pouze jako hydratační gel.

Čím jsem starší, tím více mi vyhovuje „multifunkční“ kosmetika :-). Je fajn mít jednu tubičku gelu oproti třem. Na cestování značka ideál. Sbalíte si s sebou gel s olivovým olejem, kterým odlíčíte oči, pleť a ještě ho můžete použít jako podkladový krém. Hned se o tom rozepíšu :-)…

FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem
FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem

Hodně mě překvapilo, jak dobře odličuje i oči, které mám běžně dost citlivé a na tento odličovací gel jsem reagovala úplně v pohodě. Oči jsem neměla vůbec podrážděné a ani začervenalé. Jsem ráda, že tenhle olivový gel můžu použít jak na odlíčení pleti, tak i očí. Asi stárnu :-)…

2Derm REHA speciální bariérový krém a FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem
2Derm REHA speciální bariérový krém a FOR LIFE & MADAGA F1 Gel s olivovým olejem

Jak si vede jako podkladový krém? Hrozně rychle se vstřebává, takže ráno, když spěchám do práce a líčím se, tak každá ušetřená minutka se počítá. Nanesu gel a vzápětí si můžu dát makeup. Nemusím čekat až se mi úplně vstřebá krém. Pleť mám pak hydratovanou a makeup se nanáší stále dobře.

Stárnete podobně jako já do „univerzálnějších, multifunkčních“ přípravků, které šetří čas a někdy i nervy? :-))

2Derm REHA speciální bariérový krém
2Derm REHA speciální bariérový krém

Druhý krém, který se mi dostal pod ruce je speciální bariérový krém 2DERM REHA. Abych byla přesnější tak ne mně, ale mojí sestře. V předchozím článku, kde jsem se poprvé rozepisovala o pro mě nové kosmetické značce For Life & Madaga, jsem se vám svěřila, že sestra trpí atopickým ekzémem a tudíž nemůže používat úplně jakoukoliv kosmetiku, ale především tu šetrnou. V zimě trpí ještě více, jak v létě. Chladné počasí ji nedělá příliš dobře a pleť má více podrážděnou. Nejvíce ji trápí popraskané ruce. Klouby na prstech má vysušené a citlivé. Tušíte správně, že i právě teď je tím vhodným pokusným králíčkem :-). Dala jsem ji krém na vyzkoušení a doufala, že ji pomůže. Ruce si prý natírala poctivě. Ráno i večer. Říkala, že nejvíce ji vyhovovalo, že po nakrémování pokožka tolik nesvědila a neměla tendenci se poškrabávat. Zlepšily se i záděry, které se začaly docela rychle hojit.

2Derm REHA speciální bariérový krém
2Derm REHA speciální bariérový krém

Měla jsem radost, že stejně jako posledně, i teď ji tenhle krém pomohl a hlavně že ji vyhovuje. Bylo mě jí vždycky líto, protože málo co na pleti snesla a na všechno reagovala přecitlivěle. To samo o sobě vypovídá o kvalitách téhle značky a hlavně její šetrnosti k pokožce. Navíc se tahle kosmetika prodává i přímo v lékárnách.

Rozhodně můžu doporučit všem, které mají přecitlivělou pleť a na řadu přípravků reagují přehnaně.

Vyzkoušeli jste už něco od For Life & Madaga? Blíží se Vánoce, tak jestli přemýšlíte, co koupit svým blízkým, zkuste právě tuhle kosmetiku. Věřím, že tím nic nezkazíte a rozhodně jim uděláte radost :-)…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *