Co se týče očních odličovačů mám vždycky dilema, jestli vyzkoušet nějaký nový a nebo radši zůstat u mé staré osvědčené klasiky a tou je bioderma H2O. Pravdou je, že když má člověk možnost vyzkoušet něco nového a rozšířit si obzory je škoda toho nevyužít. Právě proto jsem byla ráda, že mi byl nabídnut oční odličovač značky Oligodermie. Ještě než se dostanu k samotnému odličovači, který poctivě testuji už 8 týdnů napíšu vám něco málo o značce.

Oligodermie je kvalitní francouzská kosmetika, která má kořeny v Paříži. Tuhle značku můžete najít až v 50 zemích světa. K nám se dostala až letos, proto jsem ráda, že jsem tak horkou novinku mohla vyzkoušet. Zakladatelem této značky je Dr. JJ. Legrand uznávaný doktor estetické medicíny, ředitel Mezinárodního svazu estetické medicíny, také jsem se dočetla, že založil časopis estetické a dermatologické chirurgie, napsal několik knih zkrátka, jak už vám musí být jasné, je to kapacita ve svém oboru. Tolik ke značce a pomalu ale jistě se dostávám k samotnému odličovači.

Oligodermie - odličovač očí - neprotřepaný
Oligodermie – odličovač očí – neprotřepaný

Jedná se o dvoufázový oční odličovač Oligodermie obsahující vitamíny B, C, E, které pomáhají pokožku zklidnit. Zapomenout nesmím ani na extrakt z chrpy, který se stará o to, aby byla pokožka jemná  a zregenerovaná.

Asi první, co mě fakt zaujalo byla velmi příjemná nevtíravá broskvová vůně a krásná barva. Balení je průhledné, takže jde i dobře vidět kolik odličovače ubývá. Stačí pár kapek a krásně odlíčí. Poprvé když jsem ho zkoušela jsem byla trošku zaražená z toho, jestli mi na plet nezůstanou mastné fleky. Ale zhruba po půl minutce se to krásně vstřebalo a mělo jsem krásně jemnou pokožku a po mastném filmu ani památky.

Oligodermie - odličovač očí
Oligodermie – odličovač očí
Oligodermie - odličovač očí - protřepaný
Oligodermie – odličovač očí – protřepaný

Odličovač si poradí i s voděodolnou řasenkou a já si s ním odličuji i některé rtěnky. Barva se během chvilky rozpustí a jde lehce dolů. Navíc mám pak rty pěkně hydratovaný a nemusím ani použít balzám. Líbí se mi, že je odličovač multifunkční.

Oligodermie - odličovač očí
Oligodermie – odličovač očí
Oligodermie - odličovač očí - dávkování
Oligodermie – odličovač očí – dávkování

Odličovač je velmi šetrný, takž si myslím, že ho můžou používat i slečny, které nosí kontaktní čočky a nebo mají citlivější pleť. Vyzkoušela jsem to na sestře, která má atopický ekzém a jen tak ji něco nevyhovuje. S tímto odličovačem, ale neměla žádný problém a pochvalovala si ho.

Oligodermie - odličovač očí
Oligodermie – odličovač očí

Seženete ho na stránkách zdravi-krása.cz. Jestli vám zrovna dochází váš oční odličovač určitě ho vyzkoušejte. Stojí 499 Kč, ale opravdu vám vydrží dlouho, já ho používám už skoro 2 měsíce a mám pocit, že vůbec neubývá. Takže neváhejte a běžte do něj :).

Petra

1 Komentář v Oligodermie – dvoufázový oční odličovač

  1. drew
    12. Srpen, 2016 v 14:30 (1 rokem před)

    Tiež som ho dostala na vyskúšanie a teda neviem, nie som z neho nejak nadšená.. celkovom som zistila, že tieto dvojfázové odličovače mi asi nesedia..

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *