S pleťovou kosmetikou od Mixy jsem bohužel nezačala úplně nejlépe. Zhruba před 2 roky jsem si koupila oranžovou sadu, která tenkrát byla myslím na suchou pleť a ta mi vůbec nevyhovovala. Štípala mě na pleti a dost mě pnula. Díky tomu jsem na tuhle kosmetiku docela zanevřela. O nějakou dobu později si ségra někde v akci nakoupila modrou řadu na citlivou pleť a byla s ní hrozně spokojená. Tenkrát jsem se rozhodla, že ji dám ještě šanci a vyzkouším ji taky. Ségra na ni opravdu pěla ódy, tak mě přesvědčila :-)…

Vyzkoušela jsem micerální vodu a odličovač očí. A musím říct, že jsem byla nadšená používala jsem ji víc jak měsíc a moje nadšení jenom rostlo. Vůbec se to nedalo porovnat s mými minulými zážitky s touto kosmetikou. Hned jsem zapomněla na trable s oranžovou řadou a byla ráda, že jsem Mixu ještě vyzkoušela a konečně pochopila spokojenost sestry.

Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží
Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží
Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží
Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží

V Rossmann jsem narazila na akci na tohle odličovací mléko Cleansing Milk Optimal Tolerance, tak jsem ho tam prostě nemohla nechat. Sice jich mám doma spoustu, ale byla jsem zvědavá, jak mi bude vyhovovat.

Asi jako největší výhodu u tohoto mléka beru dávkování. Je opravdu super. Vymáčknete si jen tolik kolik potřebujete a zbytečně neplýtváte. Obsahuje výtažek z růže, takže má velmi příjemnou jemnou vůni.

Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží - dávkovač
Mixa odličovací mléko s výtažkem z růží – dávkovač

Mléko je na pleti příjemné. Neštípe mě ani u nosu a tam mám největší problémy. Mám tam sušší pokožku, takže mě většina kosmetiky štípe a pne. Na odlíčení je potřeba jen trošku a není potřeba pleť nějak drhnout. Po odlíčení je pleť příjemná a není nějak vysušená. neříkám, že je tohle mléko nějak převratné, ale určitě patří k těm lepším co se dá sehnat v drogérií.

Jsem ráda, že jsem si ho pořídila a rozšířila si tak obzory v Mixa kosmetice. Zajímá mě čím dál tím víc.

Jak jste na tom vy? Vyhovuje Vám Mixa?

 

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *