Dneska vám představím oční linky značky essence 2in1 eyeliner pen. Když jsem si je kupovala měla jsem v nich velkou důvěru, bohužel po pár vyzkoušení jsem zklamaná a hned vám řeknu proč.

oční linky essence
oční linky essence

Linky jsem si pořídila v Teta drogerii zhruba za 80 Kč. Kosmetiku od essence zase až tak moc vyzkoušenou nemám. Znám spíše laky na nehty a za poslední dobu mi hodně vyhovuje korektor ten jsem si hrozně oblíbila.

oční linky essence
oční linky essence

Jelikož už mi moje linky ve fixu přestávaly malovat rozhodla jsem se pro nové. Dříve jsem používala Super liner Perfect liner slim od L’Oréalu a s těmi jsem byla opravdu spokojená. Vydržely mi skoro rok a neměla jsem s nimi žádný problém. Měly krásně intenzivní černou barvu a výdrž. Což se bohužel nedá říct o těch od essence :(.

linky 1

Začnu od začátku koupila jsem si je proto, že se mi líbilo, že mají 2 hroty. Jeden na úzké linky a druhý na široké. Ráda si líčím obě varianty, tak jsem byla ráda, že si ulehčím práci. Hroty nejsou ani měkké ani tvrdé. Linky se nanášejí docela dobře co je, ale hrozné je jejich výdrž a to jak se rozmazávají. Ať se snažím, jak chci vždycky se mi linky rozmažou. Zkoušela jsem i to, že jsem si nalíčila linku a zhruba 10 minut čekala se zavřenýma očima, aby linky pořádně zaschly, ale bohužel marně. Během další asi půl hodiny se mi obtisknou. Ať mám široké nebo úzké linky, to je jedno obtisknou se stejně.

oční linky essence 2 in 1 eyliner pen
oční linky essence 2 in 1 eyliner pen
oční linky essence 2 in 1 eyliner pen
oční linky essence 2 in 1 eyliner pen

Zkoušela jsem pod ně i oční bázi, ale nepomohlo to. Navíc mi přijde, že i ta černá barva není nějak moc intenzivní. Řekla bych spíš taková tmavě šedá s nádechem černé. Za mě tyhle linky už nikdy víc. Pro mě jsou úplně na nic. nevím čím to je, že se mi tolik rozmazávají. Asi holt nejsou na moje oči :D.

Máte zkušenosti s těmito očními linkami od essence? Jestli ano napište mi, zajímaly by mě vaše zkušenosti s nimi :).

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *