Na tuhle paletku očních stínů od NYC  IndividualEyes jsem četla spoustu recenzí ať už kladných nebo naopak… Byla jsem na ni prostě zvědavá a musela si ji koupit, abych věděla do jaké skupinky budu patřit já.

NYC - IndividualEyes - Union Square v odstínu #938
NYC – IndividualEyes – Union Square v odstínu #938

Stíny jsem si koupila v Rossmann a stály mě 89 Kč. Cena mě docela překvapila, protože jsem všude četla, že stojí 109 Kč. Měly celkem 3 odstíny paletek pro modré, hnědé a zelené oči. Jelikož jsem majitelkou hnědých očí zvolila jsem paletku vhodnou k mým očím. Nejvíce mě zaujala fialová barva. Je opravdu moc pěkná. Paletka obsahuje celkem 4 oční stíny 2 matné a 2 se třpytkama. Součástí balení je i báze pod oční stíny a rozjasňovač. Za ty peníze si myslím, že je tam dost parády :).

Pigmentace stínů…

Ta je opravdu slušná, matné stíny jsou sice o něco méně pigmentové, ale vůbec to není na škodu. Fialová barva je prostě boží ta mě dostala hned v obchodě. Na podzim, který nás právě čeká si myslím, že je to vhodná barvička. Dá se moc pěkně kombinovat s tmavě hnědou a vytvořit si pěkné kouřové líčení.

NYC - IndividualEyes - Union Square v odstínu #938
NYC – IndividualEyes – Union Square v odstínu #938

Báze pod oční stíny a rozjasňovač…

Báze pod oči je trošku tmavá, ale se stínama se velmi příjemně spojí. Rozjasňovač ten rozhodně využiji je hezky třpytkový. Mám to ráda krásně to rozzáří makeup akorát se s ní musí opatrně ať se člověk zase moc neleskne.

NYC - IndividualEyes - Union Square v odstínu #938 (rozjasňovač a báze pod oční stíny)
NYC – IndividualEyes – Union Square v odstínu #938 (rozjasňovač a báze pod oční stíny)

Můj názor na stíny…

Když je vezmu jako celek tak jsem docela spokojená. Stíny jsou pěkně pigmentové na Naked od Urbana Decay sice nemají, ale je pravda, že ty jsou v jiné cenové kategorií. Myslím, že se cena rovná kvalitě a na podzim jsou tam určitě vhodné barvy, které určitě vypotřebuji… Takže za mě palec nahoru…

Co na tuto paletku říkáte vy? Napište mi…

NYC - IndividualEyes - Union Square v odstínu #938
NYC – IndividualEyes – Union Square v odstínu #938

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *