Nina Ricci Love in Paris je vůně, která není příliš známá a proto jsem se rozhodla vám o ni napsat a seznámit vás s ní. Myslím si, že tato vůně si to určitě zaslouží. Protože je opravdu velmi zajímavá a specifická. Prostě stojí za to.

Parfémy - Nina Ricci - Love in Paris
Parfémy – Nina Ricci – Love in Paris

Jelikož už tady máme zase podzim a nezadržitelně se blíží i zima, je nutné vyměnit šatník a též je nutné vyměnit i parfém. Letní svěží vůně můžeme uklidit a směle se vrhnout na těžší, silnější vůně, které nás v zimě zahřejí.

Mezi moje zimní parfémy patří i Nina Ricci Love in Paris. Velmi zajímavá vůně, která vás možná neoslní hned na první přičichnutí, ale na podruhé mi věřte, že vás dostane. Líbí se mi na ni její originalita a síla. Vždycky, když se s ní navoním, tak si představím francouzské ženy, které jsou plné elánu a dominance… A přijdu si stejně :-). Tahle vůně opravdu vyzařuje hrdost a sílu.

Hlavní složkou parfému je růže, která voní neodolatelně dobře. Milovnice pivoněk si přijdou taky na své, protože další neméně důležitou složkou je právě pivoňka. Ta dodává vůni příjemnou nasládlost. Chybět nesmí ani jasmín. Pokaždé, když parfém obsahuje jasmín, mám pocit, jako bych k němu byla připoutaná nějakým neviditelným provazem. Prostě mě to k němu táhne a nechce pustit :-). V závěsu je velmi jemně cítit fialka s bergamotem, které vůni přidávají příjemnou jemnost. V základu pak můžete cítit omamnou orchidej, díky které si podmaníte nejednoho muže. Dodává vůni sex appeal a takovou příjemnou dráždivost.

Parfémy - Nina Ricci - Love in Paris
Parfémy – Nina Ricci – Love in Paris

Co se mi na této vůni opravdu líbí je i její výdrž. Ráno se s ní navoním do práce a odpoledne, po příchodu domů, mě přítel chválí jak krásně voním. Je to opravdu držák :-). Věřím, že si tento parfém najde svoje příznivce, protože opravdu stojí za to. Jestli máte rády silné  a provokativní vůně pak si myslím, že je pro vás tato vůně ta pravá. Zažijete s ní pocit luxusu a svůdnosti. Já jsem si k ní vypěstovala návyk a v zimních měsících ji prostě musím mít…

Složení Nina Ricci Love in Paris

  • Hlava: badyán, bergamot a fialka
  • Srdce: růže, jasmín, meruňka a pivoňka
  • Základ: orchidej, mošus a santalové dřevo

Znáte vůně od Nina Ricci? Jestli ne tak se na ně zaměřte, opravdu stojí za to. Jsou to kvalitní, luxusní vůně a jejich cena je více jak zajímavá svoji dostupností. I když malinko předbíhám, je sice teprve říjen, ale Vánoce se kvapem blíží. A tento parfém by byl úžasný vánoční dárek… Co myslíte? :-)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *