Právě mi rukami prošla „nová“ – jak pro koho :-) – paletka očních stínů s kódovým označením 3. Naked 3 od Urban Decay, která koncem minulého roku 2013 zavdala nespočtu konspiračním teoriím i davové hysterie, protože hned po uvedení na trh byla kompletně vyprodaná. Jedni tvrdí, že to byl marketingový tah, že UD (Urban Decay) pustil do oběhu malé množství paletek schválně, aby se rychle vyprodala a umocnil se pocit exkluzivního zboží. Druzí naopak tvrdí, že paletek bylo dost a že nabídka jednoduše nepokryla poptávku. Na kterou stranu barikády, ať už vpravo, vlevo, doprostřed nebo obkročmo, se postavíte vy, nechám na vás.

Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů
Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů

Nic to nemění na tom, že paletka stojí přede mnou a že vypadá k světu. Sama za sebe můžu říct, že stíny vypadají opravdu dobře a nádech růžové celé té sérii jen prospěl. Když porovnám první dvě paletky, tak barvy působily chladně a stejně. Krásně, ale stejně. U dvojky se dočkalo změn jen pouzdro spolu s přepsanými názvy barev. Třetí vydání se poučilo a kloubí jen to nejlepší z předchozích dvou….

Zůstaly tu všechny hnědé odstíny na kouřovky a ty, které v předchozích paletách působily moc chladně, získaly tóny lehce růžové. Paletka mi přijde rozhodně mnohem univerzálnější a barvy působí tepleji, jinak všechny ostatní změny jsou už jen spíše kosmetické. Pouzdro je v podstatě stejné jako u dvojky, akorát khaki barvu podřídili barevné škále, tedy oříškově hnědé. Je fajn i to, že zrcátko stále kopíruje celou plochu horního víka.

Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů
Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů

Štětec zůstal neposkrvněný… ehm nezměněný :-). První dva stripy (pruhy) vlevo jsou jedna strana štětce focená zepředu a ze strany, pravé dva proužky znázorňují opačný konec štětce. Taky ze strany a zepředu. Jedna strana na nanesení stínu a druhá k rozprostření a prolnutí stínů do sebe. Víc ani není potřeba. Klasika.

Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů - štětec
Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů – štětec

Až sem, na konec, jsem si nechala závěrečná hořká slova :-)… Naked 3 není moje, bohužel! je kamarádky Lucky, která se zastavila a pochlubila se s ní, proto bych jí hlavně chtěla poděkovat, že mi ji půjčila k nafocení. Na zevrubnou recenzi to bohužel není, nemusím asi více vysvětlovat :-)…

Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů
Urban Decay Naked 3 paleta očních stínů

Můžete se pokochat obrázky a napsat mi komentáře, jak ji máte doma, že je úžasná… ať mám trošku vztek a mám i proč závidět :-)…

PS: Ještě bych dodala, že k paletce byla přibalená i báze pod oční stíny. Je to jakýsi standart u všech paletek Naked. Bázi jsem bohužel neměla po ruce, proto tu nenajdete fotky. Můžete se ale podívat třeba tady.

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *