Až po necelém měsíci intenzivního používání šampónu Mythic Oil Sparkling Shampoo a kondicionéru Mythic Oil Conditioner od L’Oréalu, které byly v říjnovém ladyboxu, mám pro vás recenzi.

L'Oréal - Mythic Oil - Sparkling Shampoo - šampon na vlasy
L’Oréal – Mythic Oil – Sparkling Shampoo – šampon na vlasy

Zpočátku jsem asi jako každá doufala v to, že v balíčku bude tolik vychvalovaný mýtický olej na vlasy a když jsem uviděla šampón s kondicionérem, trošku mě to zamrzelo :(. Hned mě to ale přešlo, když jsem k šampónu poprvé přičichla. Moc krásně voní. Jak po nějakých sladkých žvýkačkách. A jako velký bonus obsahuje arganový a saflorový olej s krásnými zlatými třpytkami. S arganovým olejem mám výborné zkušenosti a to konkrétně se šampónem od Schwarzkopf BC Oil. Zajímalo mě tedy jak proti sobě obstojí.

První vyzkoušení…

Z toho jsem byla docela zklamaná. Čekala jsem prostě více, větší lesk a to, že mi budou vlasy aspoň nějakou dobu držet tak, jak jsem si je vyfoukala. Bohužel se tak nestalo. Přemýšlela jsem, v čem může být zakopaný pes, protože mi většinou nové šampóny sednou. Nikdy jsem neměla nějaký výrazný problém, když jsem vyzkoušela něco nového. A po tomto šampónu jsem měla vlasy zplihlé a docela mastné. Pak mě napadlo, jestli jsem si ho nedala moc. Jsem zvyklá umývat si vlasy 2 krát za sebou a po použití kondicionéru, se kterým jsem samozřejmě taky moc nešetřila, jsem měla vlasy jakoby přeolejované :)…

L'Oréal - Mythic Oil - Sparkling Shampoo - šampon na vlasy
L’Oréal – Mythic Oil – Sparkling Shampoo – šampon na vlasy

Nedalo mi to a nechtěla jsem ho hned zatratit a tak jsem kombinovala jak to jen šlo. Zkoušela jsem si umývat vlasy jen jednou a dát si trošku kondicionéru. Potom mi zapadl za pračku, takže jsem na něj nedosáhla a umyla si vlasy pouze šampónem a v tom byl ten zakopanej pes. Vlasy jsem si jemně vysušila ručníkem a vyfoukala jsem je přesně tak, jak jsem zvyklá. Měla jsem je krásně nadýchané a na omak krásně jemné a lesklé. Na denním světle se ten lesk ještě zvýraznil. Kondicionér mi vlasy asi moc zatěžoval, takže byly těžké a vypadaly hned zamaštěně. Jsem ráda, že jsem si k tomuto šampónu našla cestu a vyhovuje mi.

L'Oréal - Mythic Oil - Sparkling Shampoo - šampon na vlasy
L’Oréal – Mythic Oil – Sparkling Shampoo – šampon na vlasy

Po vyzkoušení tohoto šampónu od L’Oréalu musím uznat, že se velmi dotahuje na šampón BC Oil od Schwarzkopf. Ten má, ale malinko navrch, protože mi vyhovoval hned a nemusela jsem řešit, že mi mastí vlasy. Přijde mi jako by měl menší podíl oleje a to mi asi vyhovuje o něco více.

Co si o něm myslíte vy? Přijde vám dobrý nebo jste s ním měli na začátku problémy jako já?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *