Dneska to vezmu trošku z jiné stránky a napíšu vám o svých nových kabelkách. Pořídila jsem si do své sbírky dva nové miláčky. Určitě semnou budete souhlasit když napíšu, že kabelek a bot není nikdy dost.

Začnu u této modré. Musím říct, že hned na první pohled jsem nemohla odolat té barvě. Okamžitě se mi zrychlil tep, když jsem ji spatřila. Přijde mi úplně úžasná. Jak stvořená pro podzimní dny. Hrozně se mi líbí tvar – vypadá pěkně elegantně a je i praktická. Mám z ní obrovskou radost. Cena kabelky je 890 Kč.

Kabelka (modrá)
Kabelka (modrá)

Druhá kabelka je spíš trošičku sportovnější. Neberte to doslovně :). Můžu si k ní, ale vzít tenisky stejně jako lodičky. To u té první by mi tenisky asi neprošly. Je z velmi jemného materiálu – takové jemňoučké koženky. Dá se nosit jak přes sebe tak i na rameni. Barva je taková neutrální – šedá. Je i dost prostorná, to je pro mě dost podstatné, protože sebou táhnu vždycky spoustu věcí :).. Chtěla jsem nějakou, která se mi bude hodit ke všemu. A myslím, že jsem vybrala moc dobře. Koupila jsem si v Deichmanu za 500 Kč.

Kabelka (hnědá)
Kabelka (hnědá)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *