Celé sobotní odpoledne jsem se nudila a nevěděla co dělat. Popadla jsem noťas a pročítala si různé články, recenze kosmetiky, produktů, návody a tak podobně. Přitom jsem narazila na značku BOURJOIS, která se mi vyhnula tak trochu obloukem. Ani né proto, že bych na ni slyšela špatnou kritiku, ale zkrátka nestíhám zkoušet celou tu záplavu různých značek kosmetiky :-) (poraďte mi značku o které chcete, abych napsala).

Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet značku BOURJOIS a rovnou celou sadu, abych zjistila jak se výrobky budou vzájemně doplňovat, když jsou od jedné značky. Nakupovala jsem v online obchodě, kde jako první věc v košíku přistála micerální voda Micellar Cleansing Water, potom čistící mléko Fresh Cleansing Milk, čistící peeling Cleansers Toners a nakonec tónikum Make-up Vitamin-Enriched Toner. Veškerá pleťová kosmetika je značky BOURJOIS.

Balík dorazil, jak už to tak bývá, do dvou dnů :-). Nemusela jsem tedy dlouho netrpělivě čekat. Znáte to, člověk si něco objedná a v napětí čeká. Nejlépe kdyby to přišlo ještě ten samý den :-). No nic.

Balík tedy v pořádku dorazil. Otevřela jsem ho a jako první mě zaujala kulička na víčkách. Popravdě je to celkem šikovné, dobře se tak otevírají a nemusím se řezat o ostré plasty. Prvně jsem otevřela a sáhla po micerální vodě, která není příliš parfémovaná, což je rozhodně výhodou. Nemám ráda naparfémované micerální vody. Dál tu mám odličovací mléko. Abych ho vyzkoušela, rovnou jsem se jím odlíčila. Na první dojem se mi celkem zamlouvá – konzistence lehká, svěží vůně po okurkách a makeup odlíčen bez problémů. Tónikem jsem dočistila zbytky makeupu. Pleť tím dostala pořádnou dávku vitáminu C – a kdo ví čím vším ještě, když je tónikum „Vitamin En-riched“ :-) – a zůstala jemná a pěkně hydratovaná. Na peeling bohužel řada ještě nedošla. Dělala jsem si ho před pár dny a tak nebyl potřeba, ani by nebyl vidět rozdíl. O něm se tedy zmíním v některém z dalších článků.

Když to celé shrnu. Mohu s klidným svědomím říct, že mě značka BOURJOIS docela mile překvapila. Asi nejvíc jsem nadšená z micerální vody. Vůbec nelepí a odlíčí i voděodolnou řasenku – za mě velké plus. Mohu ji srovnat klidně i s Biodermou, kterou jsem doteď používala. Bioderma je sice Bioderma, ale jako dobrou náhradu mohu BORJOUIS doporučit. U odličovacího mléka a tónika bych určitě vyzdvihla nevtíravou vůni a jemnou mléčnou konzistenci.

Tyto 4 výrobky mě přišly zhruba na něco kolem 450,- Kč. Cena si myslím odpovídá kvalitě. Za rozumný peníz, rozumná muzika – alespoň tak se to říká nebo snad ne? ;-)

Je to šetrná kosmetika a určitě od této značky zkusím ještě další výrobky. A co vy? Používáte tuto značku? Co byste mi doporučily?

Kosmetika BOURJOIS PARIS - Peeling, micerální voda, odličovací mléko, tónikum - zleva doprava
Kosmetika BOURJOIS PARIS – Peeling, micerální voda, odličovací mléko, tónikum – zleva doprava

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *