Letošní rok mě strašně dostávají doplňky a tak jsem se zaměřila především na bižuterii. Vždycky se mi hrozně líbila. Je pravda, že kousek pěkné bižuterie dodá outfitu tu správnou šťávu, co myslíte? Nemám pravdu? Není potřeba sázet na drahou kabelku nebo boty. Opravdu stačí kousek pěkné bižutérie, která tu mozaiku zacelí.

Náhrdelník

Před pár lety jsem se zaměřovala na stříbro a bílé zlato. Nic jiného mě nezajímalo, koukala jsem bezhlavě jen po něm. Asi to přichází v určitých vlnách :-). Jakmile se přesytím zlata, šáhnu po stříbru a opačně :-). Stejně tak právě teď, kdy se mi opět začaly líbit zlatavé šperky.

Náhrdelník ve zlatavé barvičce
Náhrdelník ve zlatavé barvičce

Jelikož jsou letos v kurzu velké náhrdelníky, tak jsem ani já nezahálela a sehnala si opravdu pěkný kousek. No nemůžu si ho vynachválit. Na krku vypadá velmi nápadně a vkusně. Jsem moc ráda, že ho mám. Nejradši ho nosím k bílé košili a džínám, ale hodí se prakticky ke všemu. Můžu si ho vzít jak k elegantnímu saku tak i k obyčejnému tričku. Vypadá dost masivně, ale je tak lehoučký, že ho na krku ani necítím.

Náhrdelník ve zlatavé barvičce
Náhrdelník ve zlatavé barvičce

v minulém článku jsem vám ukazovala jeden stejně tak masivní. Zdá se mi, že je krapet těžší, ale je to možná jen zdání. Krásné jsou ale oba dva a neměnila bych :-). Koupit si ho můžete tady.

Jestli jste se ještě neodhodlali koupit si něco podobného, tak neváhejte a nějaký si pořiďte. Vybrat si můžete na stoklasa.cz, kde mají skvělý výběr.

Dále mi do oka padly výrazné náušnice. Opět jsou ve zlatém odstínu. Vybrala jsem si samé výrazné kousky, protože jsem nosila stále dokola jen nudné perličky. Chtělo to změnu. Náušnice jsou velmi nápadné. Mám troje nové a a ni nevím, které jsou hezčí. Všechny jsou podle mého vkusu. Kterým byste dali přednost vy?

1. Náušnice

Náušnice ve zlatavé barvičce
Náušnice ve zlatavé barvičce

Jestli se vám některé z nich líbí a chtěly byste je také, usnadním vám práci a koupit si je můžete na následujících odkazech. Všechno je to jeden obchod, takže i jedno poštovné :-). Najdete je tady – první, druhé a poslední náušnice tady. Pokud zrovna nekoukáte po zlatých barvách, můžete si navolit i ve stříbrné…

2. Náušnice

Náušnice ve zlatavé barvičce
Náušnice ve zlatavé barvičce

3. Náušnice

Náušnice ve zlatavé barvičce
Náušnice ve zlatavé barvičce

Saténový šátek

Posledním úlovkem je saténový šátek. Nosím ho uvázaný na krku nebo si ho klidně uvážu na přesku od kabelky. Šátek vypadá velmi luxusně a dodá šmrnc. Na omak je velmi hebký a příjemný. Barvu jsem opět zvolila tak, abych si k němu mohla brát svoji novou bižutérii.

saténový šátek
saténový šátek

Ze všech kousků mám velikou radost a myslím, že něco podobného by nemělo doma chybět nikomu. Každá bychom měla mít nějaký ten výrazný náhrdelník či náušnice pro strýčka příhodu.

Inspiroval vás můj výběr? Které náušnice se vám nejvíce líbí? Napište mi o své oblíbené bižuterii! Už se těším! :-)

Tímto bych chtěla na závěr poděkovat společnosti stoklasa.cz za poskytnutí výše uvedené bižuterie ke zrecenzování. Mockrát děkuji! 

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *