Na makeup Max Factor Colour Adapt jsem narazila docela náhodou, kdy při pročítání článku jsem si v komentářích všimla velmi kladného hodnocení tohoto makeupu od spousty slečen. Vím, že už je na trhu nějakou dobu, ale mě to nějak minulo. Dříve jsem používala makeup této značky a to konkrétně dlouhotrvající makeup Lasting Performance – docela mi vyhovoval, ale byl méně krycí a na mě až moc jemný.

Po vyzkoušení makeupu Adapt jsem se platonicky zamilovala :). Konečně se nemusím přizpůsobovat já, ale přizpůsobí se mi makeup, což je opravdu paráda. Zvolila jsem odstín 80 Bronze. Skvěle mi sedne. Na ruce se mi ze začátku zdál trošku tmavší, ale po nanesení na obličej se skvěle přizpůsobil a vytvořil mi krásnou zdravou barvičku :). Příště půjdu stoprocentně do stejného odstínu.

Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up
Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up

Konzistence makeupu

Konzistence je taková krémová, řekla bych až mírně pěnová. Po rozetření je jemný a rychle nezasychá. Dokonale se přizpůsobí pleti. Některé makeupy mají tendenci vykouzlit na obličeji sjednocenou masku. Max Factor Adapt se přizpůsobí každé jednotlivé části vašeho obličeje a vykouzlí tak přirozený a upravený vzhled obličeje.

Opravdu se mi líbí dávkování makeupu. Je u něj pumpička, díky které vymáčknete z makeupu úplně všechno. Takže se vám nemůže stát, že by makeup zasychal na stěnách flakónku a vy ho nemohli dostat ven :)…

Jak si makeup Max Factor Adapt nanáším?

  • Než si nanesu makeup natřu se hydratačním krémem, který nechám pár minutek vstřebat.
  • Potom nanesu malé množství makeupu. Nejlépe pěnovou houbičkou na makeup tou to jde úplně skvěle. Není ho potřeba nějak moc, protože velmi dobře kryje. Jsem zvyklá si dávat více makeupu na tváře a bradu a naopak na nos a čelo zase o něco méně. Vyhovuje mi to tak. Mam totiž pocit, že se mi na tvářích a bradě více vstřebává :).
  • Pak už ho jen zafixuji pudrem. Nejlépe sypkým, který nanáším velkým štětcem.
Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up (ukázka na ruce)
Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up (ukázka na ruce)

Musím říct, že makeup má dobrou výdrž. Ráno se nalíčím a vydrží mi až do obědové pauzy, kdy se jenom trošku přepudruji. Není to ani moc potřeba, ale dělám to spíše ze zvyku :). Odpoledne kdy se vracím domů mám obličej pořád pěkně upravený.

Klady:

  • dávkování makeupu – příjemná pumpička, ze které vymáčknete úplně všechno
  • přizpůsobivost makeupu
  • výdrž
  • pěnová konzistence
  • velmi jednoduše se roztírá
  • výborné krycí schopnosti
  • nezalézá do vrásek
Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up
Max Factor Colour Adapt Bronze #80 Make-up

Jaké zkušenosti máte s tímto makeupem? Jestli jste jím zatím nepolíbené stejně jako jsem byla já :D určitě ho vyzkoušejte. Nebudete litovat to vám zaručuji. Už po prvním použití budete nadšené, uvidíte :)…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *