Krásná pleť to je to na čem lpí každá z nás. Makeup je jednou z věcí, na které se nevyplatí šetřit. Už jenom proto, že je naší součástí každý den.

Ráda bych vám představila makeup značky Estée Lauder Double Wear. Jsem s ním velmi spokojená, nádherně kryje a je velmi příjemný na obličeji. Trpím na suchá místa v oblasti nosu a čela a tento makeup s tekutou konzistencí mi poskytuje veškerou péči. Dodá vám přirozený a matný vzhled. Neobsahuje oleje a je dermatologicky testován. Na obalu makeupu slibují výdrž až 15 hod, osobně to můžu potvrdit. Ráno se nalíčím a odpoledne přijdu z práce a mám pleť pořád bezchybnou. Moje pleť je spíše světlejší, proto jsem si zvolila odstín 2N2 Fresco 01. Tento odstín se nádherně ztotožní s barvou mojí pleti. Dodává  mi přirozený vzhled. Cena je zhruba 800,- Kč za 30 ml. Je to sice trošku více, ale na sobě bychom neměli šetřit. Tento makeup si to opravdu zaslouží. Co jsem chtěla ještě zmínit je je jeho luxusní balení – vypadá opravdu krásně.

Můj tip: Pro lepší efekt doporučuji štětec na makeup; dobře se s ním nanáší a zjistila jsem, že je to i úspora :), nanesete si ho totiž mnohem méně než prsty nebo houbičkou.

Mezi nejprodávanější odstíny patří:

  • Odstín 3C2 Pebble
  • Odstín O2 Pale Almond
  • Odstín 05 Shell Beige
  • Odstín 2N2 Fresco 01
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup - 2N2 Fresco 01
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup – 2N2 Fresco 01
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup - 2N2 Fresco 01
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup – 2N2 Fresco 01

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *