Vybrat si správnou řasenku je docela těžká věc. Vím, že kdykoliv mi dochází řasenka a zrovna moc mi nevyhovovala bude docela oříšek koupit si novou a hlavně lepší. Když nad tím tak myslím, měla jsem za svůj život jen pár dobrých řasenek. A že ten život není nejkratší :D. Nevím asi se mi vždycky podařilo sáhnout po nějaké, která prostě nebyla pro mě.

A kvůli tomu si s tím výběrem, už až tak velkou hlavu nedělám. A možná proto, že jsem to až tak neřešila podařila se mi koupit řasenka, kterou přikládám ke své topce a to není jen tak.

Pomalu ale jistě se dostávám k tomu, jak jsem si vybrala můj nejnovější úlovek. Prostě jsem si ji vybrala na slepo. Říkala jsem si buď a nebo. A jak už jsem podotýkala vybrala jsem si skvělej kousek. Jedná se o řasenku značky L’Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml. Měla by řasy prodloužit a zahustit. A věřte, že to dokáže.

L'Oréal Paris Double Extension
L’Oréal Paris Double Extension

 

Co mě asi přesvědčilo si ji koupit bylo to, že je dvojfázová. Říkala jsem si, že to pro mě bude zase něco nového, protože dvojfázovou řasenku jsem neměla už pár let.

Řasenka krok po kroku…

Když jsem ji zkoušela hned poprvé, tak jsem použila nejdříve bílou bázi a vzápětí jsem natřela černou vrstvu. Tošku se mi to lepilo, tak mě to trošku zarazilo. Příště jsem si na to dala více času a po natření báze jsem vyčkala pár minutek a až poté jsem začala s druhým natřením. A v tu chvíli jsem se do té řasenky zamilovala. Řasy jsem měla krásně oddělené a zahuštěné. Ta bílá báze vám krásně oddělí a prodlouží. A v druhém kroku při natření černé barvy docílíte krásného objemu.

L'Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml
L’Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml
L'Oréal Paris Double Extension - báze (kartáček)
L’Oréal Paris Double Extension – báze (kartáček)
L'Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml - kartáček
L’Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml – kartáček

Řasenka má krásný černý pigment a nemá tendenci se rozmazávat. I když není voděodolná vydrží mi nalíčená pěkně skoro celý den. Zatím se mi nestalo, že bych se po nějaké době podívala do zrcadla a měla pod očima černé flíčky.

Co mi na ní ještě vyhovuje, že se dá krásně vrstvit a vůbec netvoří žmolky. Určitě to znáte jaké to je, když se vám vytvoří žmolky na řasách no je to prostě děs. S touto řasenkou jsem krásně zvládla 2 vrstvy a řasy se mi vůbec neslepily.

L'Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml - ukázka na očích
L’Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml – ukázka na očích

Ještě bych chtěla napsat něco ke kartáčku. už mockrát jsem psala, že nemám moc ráda ty umělohmotné kartáčky a nejvíce mi vyhovují klasické. Přesně to platí i u této řasenky má naprosto skvělej kartáček, se kterým se skvěle pracuje.

Řasenka obsahuje Ceramid, který řasy chrání a vyživuje a provitamín B5, který obnovuje strukturu řasy po celé její délce.

L'Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml
L’Oréal Paris Double Extension odstín Noir/Black 2x6ml
L'Oréal Paris Double Extension
L’Oréal Paris Double Extension

Odličování…

Odličovat tuhle řasenku je opravdu radost. Stačí trošku odličovacího mléka a je pryč. Nemám moc ráda řasenky, které si odličuji hrozně dlouho. To není nic pro mě. Stalo se mi i to, že jsem použila 3 odličovací tamponky a pořád jsem neměla řasenku dole. To mě teda moc nebaví. U této řasenky se mi líbí, že je velmi jednoduché nanášení a i stejné je odlíčení.

Když to celé shrnu jsem moc ráda, že jsem si ji naslepo vybrala a pro mě to byla určitě trefa do černého. Jsem s ní moc spokojená a jestli jste na tom stejně, že máte s řasenkami problém tuhle s čistým svědomím můžete vyzkoušet a věřím, že v ní najdete stejné zalíbení jako já. Jestli nevíte co na Vánoce pro kámošku nebo maminku s touhle řasenkou určitě nešlápnete vedle :).

Děkuji elnino.cz za poskytnutí řasenky k recenzi.

Petra

1 Komentář v L’Oréal Paris Double Extension – skvělá objemová a prodlužující řasenka

  1. Janka Bianka
    6. Prosinec, 2015 v 20:16 (2 roky před)

    Túto riasenku som mala dávnejšie, no bola úžasná, tie dve vrstvy robia svoje, úžasný objem, bola som s ňou fakt spokojná, len pomerne rýchlo vysychá, ale inak je skvelá.
    Bianka

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *