louho jsem přemýšlela nad tím jaká tvářenka se dá sehnat v drogérií, aby byla kvalitní a zároveň levná. A přišla jsem na tvářenku miss sporty Ohh! BLUSHED again…

Miss Sporty - tvářenka - odstín Cinnamon
Miss Sporty – tvářenka – odstín Cinnamon

Slyším na ni chválu ze všech stran. Musím říct, že sama mám doma 2 odstíny a jsem s nimi velmi spokojená. Nejradši mám odstín 005 Cinnmon – je to taková příjemně cihlová barva. Druhý odstín, který mám je č. 003 Siena – ta je mírně narůžovělá s nádechem do bronzova. Na to, že se dá ve slevě sehnat za 40 Kč má naprosto skvělou pigmentaci. Dalším velký plusem jsou odstíny. Je jich hrozná spousta ani nevím jaká značka má tak širokou škálu tvářenek jak miss sporty. Dají sehnat jak matné tak i trošku třpytivé, prostě každý si přijde na své. Výdrž je průměrná, když si ji ráno nanesu tak je potřeba si ji odpoledne trošku poupravit, ale za tu cenu mi to nedělá žádný problém.

Klady tvářenky miss sporty:

  • velmi široká škála odstínu
  • cena
  • pigmentace
  • dá se velmi pěkně vrstvit
  • dostupnost

Jediné co bych ji asi vytkla je balení. Je takové fórové jak se říká. Je to plast, který se hrozně rychle ošoupá a víčko dostatečně nedrží. Takže jestli ji máte v plánu přenášet třeba v kabelce dejte si ji do nějaké kosmetické kabelky, protože se hrozně ráda otevírá. A je nepříjemné mít pak celý obsah tašky zapatlaný. Tak to je jediná výtka, kterou k této tvářence mám. Jinak ji můžu všem doporučit. Za tu cenu vám udělá skvělou službu.

Miss Sporty - tvářenka - odstín Sienna
Miss Sporty – tvářenka – odstín Sienna

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *