Přichází léto a  s ním je spojené i pocení. Však to znáte… člověk se zpotí už jen při sezení :D…

V horkých dnech vždycky řeším svůj makeup. Samozřejmě, že se nenalíčím když půjdu na koupák. Uznejte ale, že i v létě je makeup dost důležitý. Kupříkladu do práce jsem zvyklá chodit vždy nalíčená.

A teď přichází ta otázka, jaký makeup zvolit, abych se v něm cítila co nejlépe. Abych měla upravený obličej, ale zároveň neměla ucpané póry a nebyla zpocená už jen při jeho nanášení?

Makeupy Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory a Wake Me Up č. 103 True Ivory
Makeupy Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory a Wake Me Up č. 103 True Ivory

Moje odpověď na tuto zapeklitou otázku je makeup Rimmel London a to konkrétně Match Perfection a Wake Me Up. S oběma jsem velmi spokojená a hned vám řeknu proč.

Makeup Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory
Makeup Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory

Začnu makeupem Match Perfection od Rimmel London. Má velmi jemnou texturu a to si myslím, že je tím nejdůležitějším. Žádná hutná kaše, ale krásně jemná a lehká konzistence. Makeup obsahuje modré safírové pigmenty, které pleti dodávají svěžest. Přesně to co potřebujeme v letních dnech.

Na výběr bylo ze 6 odstínů a mě kupodivu nejvíce vyhovuje Ivory. Moc makeupu v tomto odstínů nemám, vlastně žádný, takže taková moje malá premiéra. Nádherně se přizpůsobí pleti. Na obličeji ho takřka necítím. Má střední krytí, což mi naprosto vyhovuje. Makeup se hodí spíše pro sušší pleť. Mám problém, že kolem nosu mi spousta makeupů vytvoří suchý kráter :)… Match Perfection ale ne. Opravdu vůbec nevysušuje, spíše příjemně hydratuje.

Dávkování je formou pumpičky, což je praktické. Výdrž makeupu není 16 hodin, které slibuje, ale po přepudrování vydrží obstojně. Cena makeupu se pohybuje kolem 180 Kč. Myslím, že za tu cenu udělá hodně parády a na léto je jako stvořený.

Makeup Rimmel Wake Me Up č. 103 True Ivory
Makeup Rimmel Wake Me Up č. 103 True Ivory

Druhým mým letním zázrakem je makeup Wake Me Up Rimmel London v odstínu True Ivory. Je taktéž jako jeho předchůdce, o které sem psala, hrozně lehoučký. Navíc má ale i rozjasňující pigmenty ze kterých jsem nadšená. Po zimních měsících mám pleť dost unavenou a takovou jako by zašedlou. Tento makeup mi dodá tu správnou šťávu jak se říká :)…

Krásně přilne k pleti a nedělá žádné fleky. Krytí je o něco horší jak u Match Perfection, ale to mi nevadí. Na léto si myslím, že není potřeba řešit nějaké extra silné krytí. Máme pokožku trošku opálenou a makeup ji dodá jen konečný finiš. Pleť je pak upravenější a sjednocená.

Chtěla jsem ještě vypíchnout vůni. Voní opravdu moc příjemně. Většinou mi to vadí, ale tady je ta parfemace tak jemná a příjemná, že mi to naprosto vyhovuje.

Makeupy Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory a Wake Me Up č. 103 True Ivory
Makeupy Rimmel Match Perfection č. 100 Ivory a Wake Me Up č. 103 True Ivory

Myslím, že můj letošní výběr letních makeupů je takřka dokonalý. Každý z nich mi sedí, jsou malinko rozdílní, ale svým způsobem stejní :-). Match perfection se hodí spíše do práce nebo na nějakou schůzku a zářivý Wake Me Up je skvělý na párty. Z výběru mám radost.

Co na ně říkáte vy? Máte rády makeup od Rimmelu? Jaký je váš úlovek na léto?

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *