posledních měsících jsem se opět vrátila ke čtení knížek… Když jsem byla ve škole četla jsem furt. Neuměla jsem si představit, že bych seděla na zastávce bez knížky…

Je pravda, že v dobách studií mě dost bavila meziválečná próza a Ernest Hemingway mě bral úplně nejvíc. Knížku Stařec a moře jsem četla 3 krát :-). Takže jestli jste to ještě nečetli tak šup šup, nevíte totiž o co přicházíte.

A abych se dostala konečně k tomu co jsem chtěla. Čtení mě po studiích nějak opustilo, ale teď po 3 rocích se ke mě zase vrátilo a to v podobě lechtivých románů. Vím, že od Hemingwaye jsem se dostala naprosto jiným směrem, ale to už se tak v životě asi někdy stává.

V poslední době jsem si oblíbila spisovatelku Christinu Laurenovou. Nejvíce mě zaujaly knihy Božský bastard a Božský hráč. Je to opravdu velmi příjemná odreagovačka od všedních problémů, které na nás koukají všude, ať už v práci nebo doma :).

Je fajn nalít si večer sklenku dobrého vínka a vzít si k tomu knížku. Člověka to opravdu nakopne, příjemně se uvolní a odreaguje…

Jakou nejoblíbenější spisovatelku máte vy? Doporučte mi něco :-)…

Chvilka klidu s vínkem nad Božským bastardem od Christiny Laurenové
Chvilka klidu s vínkem nad Božským bastardem od Christiny Laurenové

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *