Už skoro 2 roky používám gel lak od Peggy Sage. Velmi rychle jsem si zvykla na to, že si udělám nehty a minimálně 14 dní mám pokoj a netrápí mě ošoupaný lak.

Mým problémem totiž je, že když použiji obyčejný lak na nehty, tak nevydrží déle jak 2 dny. Mám totiž dost mastná nehtová lůžka :(. I když si nehty odmastím, výdrž je bohužel pořád stejně tragická.

Nikdy jsem nepoužívala žádné krycí laky nebo něco podobného. Upřímně jsem tomu moc nevěřila. Bavila jsem se s kamarádkou a ta měla krásně upravené nehty. Skoro bych se s ní vsadila, že má gellak, ale prý neměla. Koupila si krycí lak s gelovým efektem od Essence – přesněji gel-look plumping top coat XXL . Byla jsem překvapená, protože jsem nepoznala žádný rozdíl. Nehty ji prý vydrží pěkně nalakované i více jak týden.

essence gel-look plumping top coat
essence gel-look plumping top coat
essence gel-look plumping top coat
essence gel-look plumping top coat

Opravdu mě zaujalo to, jak moc podobné to bylo gellaku, tak jsem si ho pořídila taky. Mám doma docela dost laků na nehty a už je moc nepoužívám, tak jsem si říkala, že třeba mi tento nadlak konečně pomůže v tom, že mi nehty vydrží déle pěkně nalakované.

S docela velkým očekáváním jsem si nalakovala nehty a použila tento nadlak. Docela rychle uschnul. Po natření jsem měla nehty pěkně hladké a opravdu měly takový gelový efekt.

essence gel-look plumping top coat - ukázka na nehtech
essence gel-look plumping top coat – ukázka na nehtech

Výdrž byla opravdu o něco lepší než jen samotný lak na nehty. Vydržely mi 6 dní, kdy ale už ten poslední den bylo vidět, že se mi ošoupávají špičky nehtů. Na moje mastné nehty to je ale docela výkon. Ne, že bych se vzdala gellaku, ale už vím, že když budu chtít změnu, tak s tímhle krycím lakem mi nehty vydrží skoro týden. Takže za mě určitě spokojenost a můžu ho určitě doporučit. Vyšel mě zhruba na 45 Kč.

essence gel-look plumping top coat
essence gel-look plumping top coat

Jaké máte zkušenosti s krycími laky (nadlaky)? Používáte je nebo ne?

Petra

2 komentáře v Krycí lak Essence gel-look plumping top coat

  1. Hanka
    7. Duben, 2016 v 13:00 (2 roky před)

    Také něco málo o Essence – přesněji gel-look. gelovky si dělam už celkem dlouho , ale trápí mě broušení nehtů. Časem, ať chcete nebo ne, máte vlastní nehet zbroušený na minimum. A tak jsem vyzkoušela toto: lepím si bílé tipy na francii s krátkou ploškou pro nalepení a přetírám to tímto vrchním lakem Essence – gel-look xxxl. Pravda, nevydrží 3-4 týdny jako gelovky, ale 14 dní v pohodě, za tu dobu bílé spičky částečně odrostou a já pak brousím jen ty špičky a jsem v pohodě. O rychlosti ani nemluvím.

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *