Napsat tento článek mě napadlo cestou autobusem. Začala škola a kolem mě se hemžila spousta slečen, směřujících do školních lavic, některé byly nalíčené moc pěkně, některé bohužel byly zmalované jak indiáni :)… Opravdu se na to nedalo koukat. Sama si říkám: „To u nich panuje tolik nevkusu nalíčit si 1,5 cm široké černé linky do školy?!“. Nechápu to, asi mají pocit, že čím více barviček tím je to snad lepší. Čtěte dál a přesvědčte se o opaku. Myslím, že tady se dá vypíchnout, že čím výraznější makeup očí, tím přirozenější barva rtěnky a naopak. Co myslíte? Tady máte pár tipů jak nééé…

Místo černých linek černé nárazníky.

Pravdou je, že se naskytne příležitost, kdy se černé linky hodí jako např. když si večer vyrazíte s kamarádkou do baru. Jít tak ale do školy mi nepřipadá úplně v pořádku. Zvolit k tomu ještě bledý makeup vypadáte spíše jak zombie :) než slečna, která tomu rozumí.

Čím víc vrstev řasenky tím líp.

Myslíte si, že vám to vykouzlí sexy výraz, když si řasy přejedete 3x nebo raději 4x? Opak je pravdou. Slepené, zežmolkované řasy ještě žádného kluka neuchvátily :)… Vsaďte raději na přirozenost a řasy si zvýrazněte tak ať máte krásný a přirozený pohled.

Oprýskané nehty.

Je lepší mít raději přírodní nehtíky bez laku, než nějaké zbytky co matně lak připomínají. Co myslíte? Čím tmavší odstín laku, tím více upoutáte na to, že nehty máte oprýskané, což vypadá strašně. Takže pokud chcete mít pěkné nehtíky nalakované tmavým lakem pak je potřeba se o ně starat ať nepůsobíte jak šmudla :-).

Rudá rtěnka ano nebo ne?

Není potřeba se rudé rtěnky obávat, měly bychom ale vědět, jak si ji správně nanést. Je potřeba použít konturovací tužku, aby rtěnka nepůsobila rozmazaným dojmem. K červené rtěnce bychom měly zvolit i světlejší odstín tvářenky, aby jsme nevypadaly jak klauni :-). A hlavně si dávat pozor, aby se vám rtěnka neobtiskla na zuby. Po nanesení si rty obtiskněte do kapesníčku a nepříjemné faux pas by mělo být zažehnáno :).

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *