Už dříve jsem vám psala o kosmetice značky e.l.f.. Objednala jsem si ji zhruba před měsícem a přišel mi poměrně dost velký balík :). Cenově je velmi dostupná, neodolala jsem a vzala jsem si toho víc, abych mohla tuto značku lépe otestovat. Postupně se snažím produkty od e.l.f.u. zkoušet a ke každému výrobku něco napíšu.

Bylo mi jasné, že dříve nebo později narazím na něco co mi nebude vyhovovat – a je to tady. Objednaný korektor a rozjasňovač v jednom bohužel opravdu nezabodoval. Korektor má velmi malé krycí schopnosti, řekla bych spíše až žádné. Zalézá do vrásek a vůbec se nepřizpůsobí pleti. Konzistence je příliš tekutá, skoro vodová a vytvoří takové divné světlé fleky. Takže jestli potřebujete zakrýt kruhy pod očima, jemné pupínky nebo nerovnosti pleti, určitě zvolte jiný korektor. Tento je bohužel úplně na nic :(… Rozjasňovač je ale celkem dobrý. Sice taky žádný zázrak, třpytek je tam až přespříliš, ale třeba večer na nějakou tu párty se může hodit. Korektor společně s rozjasňovačem stál něco kolem 98 Kč, ale i když to není moc, jsou to pořád peníze vyhozené směrem ke koši.

A co vy? Máte ho některá nebo jste ho zkusila? A jaký máte názor? Napište mi do komentářů a podělte se o to, který právě používáte.

e.l.f. - Korektor a rozjasňovač
e.l.f. – Korektor a rozjasňovač
e.l.f. - Korektor a rozjasňovač - ukázka na ruce
e.l.f. – Korektor a rozjasňovač – ukázka na ruce

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *