Konečně přišlo jaro, zimě už doufám odzvonilo a my se můžeme těšit z prvních náznaků teplých dní…

Přizpůsobit tomu bychom měli i náš šatník. Jako první věc, kterou bych si měla pořídit jsou boty. V myšlenkách mě vždy napadají jako první, možná proto, že mám pro ně menší úchylku :). Letošním trendem jsou jako už více let zpátky baleríny. Věřím, že bez těch už si žádná z nás nedokáže představit svůj život :). Protože jsou velmi pohodlné, na noze vypadají nádherně a hodí se snad ke všemu. Další na řadu přicházejí platformy. I ty patří k mým oblíbeným. Však co si budeme říkat na platformě ať na vyšší se udržíme každá s vysokými podpatky už je to bohužel větší problém :).

Letošním trendem jsou mírnější barvy – bílá, hnědá, všechny odstíny béžové a zapomenout nemůžeme ani na naši oblíbenou černou klasiku. I letos si přijde na své černo – bílá kombinace. Tyto barvy navozují pocit luxusu a elegance. Pastelové a výrazně křiklavé barvy zůstaly v letos v ústraní.

Na povrch bychom měli pustit svoji fantazii a začít kombinovat. Jaro si to vyloženě žádá. Vytáhnout všechny šátky a doplňky. Zapomenout bychom neměli ani na zlatou barvu. Vše co je zlaté a třpytivé bude letos hitem. Tady máte malou ochutnávku jarních trendů. Napište mi pro co  jste se rozhodli. Co se vám líbí a co vás naopak nechává chladnými? Pište, pište :)…

Boty od Bati
Boty od Bati
Boty od Bati
Boty od Bati
Boty od Bati
Boty od Bati

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *