Už delší dobu sháním pleťový krém na moji vysušenou pokožku. Za poslední dobu jsem trošku zanedbávala pitný režim a okamžitě se mi to projevilo na pleti. Začaly se mi tvořit malé, suché šupinky na čele a na nose. Docela mě to vyděsilo, tak jsem začala více pečovat o pleť a natírat se olejem, ale vadilo mi na tom to, že když jsem se natřela, měla jsem pokožku takovou ucpanou a navíc se velmi pomalu vstřebával.

Zašla jsem tedy do lékárny a ptala se paní lékárnice, co by mi doporučila. Chvíli jsem ji povídala o svých problémech a vysvětlovala ji, co potřebuji. Na chvilku odešla a potom se vrátila s pleťovým krémem značky Vichy AQUALIA THERMAL. Řekla mi, že je velmi oblíbený mezi zákaznicemi a že vyhovuje vysušené pleti se sklonem k přecitlivělosti.

Pleťový krém - Vichy - AQUALIA THERMAL
Pleťový krém – Vichy – AQUALIA THERMAL

Po příchodu domů jsem si sedla a začala jsem si vyhledávat recenze. Byla jsem velmi překvapená, protože všude byly skoro 100% pozitivní názory. V duchu jsem si říkala: „Jupí a já ho mám doma.“

A teď už k samotnému krému…

Dočetla jsem se, že je vhodný pro dehydrovanou pleť a intenzivně hydratuje až 48 hodin, což je paráda. Krém má velmi jemnou konzistenci a jednoduše se roztírá. Po prvním nanesení jsem se cítila jako znovuzrozená. Krém se okamžitě rovnoměrně vsákl a nezanechával žádně nepříjemné mastné stopy. Navíc moc hezky voní – vůně je velmi příjemná, ale vůbec ne vtíravá.

Pleťový krém - Vichy - AQUALIA THERMAL
Pleťový krém – Vichy – AQUALIA THERMALPleťový krém – Vichy – AQUALIA THERMAL

Po 14 denním používání jsem měla pleť pěkně osvěženou a hydratovanou. Nepříjemné šupinky na nose a čele začaly pěkně mizet, což mi udělalo radost úplně největší. Velmi mě překvapilo i to, že když jsem si krémem přejela přes oči, vůbec nepálil. Je opravdu šetrný. S jinými krémy se mi stávalo, že když se mi náhodou dostal do očí, tak nepříjemně pálil a oči mi začaly okamžitě slzet.

Klady pleťového krému Vichy Aqualia Thermal:

  • opravdu výrazná hydratace pleti
  • jemná textura
  • příjemná vůně
  • rychle se vsákne
  • neštípe, když se dostane do očí
  • nezanechává mastný film
  • je vhodný i jako báze pod makeup
  • sjednocuje pleť

Moje hodnocení…

Na tomto krému se mi líbí to, že splňuje to, co slibuje. Jsem moc ráda, že mi ho paní v lékárně doporučila. Už bych ho jen tak nevyměnila. Až mi dojde, rozhodně si pořídím další balení. Věřím, že moje pleť je fakt šťastná za to, že používám tak skvělý krém. Vřele ho všem doporučuji. Hlavně těm co mají v zimě problémy s vysušenou, přecitlivělou pletí. Krém vyjde zhruba na 450 Kč. Určitě se do něj vyplatí investovat. Budete překvapeni jeho kvalitou.

Pleťový krém - Vichy - AQUALIA THERMAL
Pleťový krém – Vichy – AQUALIA THERMAL

Co říkáte na pleťovou kosmetiku od Vichy? Máte s ní zkušenosti? Napište mi jestli znáte tento krém…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *