Co by to bylo za blog, kdybych tu pro vás nepořádala giveawaye. Od teď se tedy můžete těšit na to, že pro vás budu pravidelně každý měsíc vybírat GA přímo na míru. Těšit se můžete na kompletní Ladyboxy o které budete moci soutěžit hned, jen co se mi dostane do rukou :-)… ale to nebude všechno! Hned po Ladyboxu uspořádám další GA na mnou sestavený kosmetický balíček. Přesně tak, GA bude dvakrát do měsíce :-).

Do začátku si to představuju tak, že giveaway bude probíhat sdílením příspěvku na Facebooku a následně mi ještě přidáte komentář tady na blog, tak abych vás mohla vylosovat a kontaktovat v případě, že vyhrajete :-). Vybírat budu buď náhodně a nebo podle nejzajímavější odpovědi (pokud to bude napsáno u GA).Tady najdete jednoduchou nápovědu krok za krokem, jak se soutěže účastnit.

První giveaway zveřejním pravděpodobně ke konci měsíce, takže se nezapomeňte zastavit! Nebo mě sledujte na FB, kde vám určitě dám vědět :-)…

Nic není vytesáno do kamene, takže dotazům a připomínkám se nebráním, možná bude potřeba dovychytat nějaké mušky, ale věřím, že to spolu zvládneme a giveawaye se vám budou moc líbit! :-)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *