Znáte holky kaviárové nehty? Už jste je někdy zkoušely? Popravdě jsem je viděla na fotkách, ve videích, ale zatím jsem je nikdy nezkoušela, ani žádná moje kamarádka a tak mě napadlo, že kvůli vám to zkusím a napíšu svoje postřehy :-).

Už podle názvu „Kaviárové nehty“ lze vytušit, proč se jim tak říká. Jde o to, že se nalakované nehty posypávají barevnými zrnky asi tak, jako když sypete cukroví barevným posypem. A právě tento posyp, díky kuličkám, vzdáleně připomíná kaviár. Odtud tedy kaviárové nehty.

V tomto článku se podíváme konkrétně na kaviárové nehty. Stejně tak se dá tahle metoda použít i na kaviárové rty. Meze se tu nekladou a dají se vykouzlit opravdu nádherné variace :-).

Co k tomu potřebujeme?

  1. Podkladový lak, který by měl ladit s vybraným kaviárovým lakem na nehty, aby výsledný dojem byl dobrý.
  2. Bezbarvý lak pro konečnou fixaci.
  3. Misku, aby nám kaviár nepobíhal po stole. (Tahle věta zní děsivě.)
  4. Počítám s tím, že jsou nehty na tuto proceduru připravené, jinak je potřeba nehty odlakovat a případně odmastit. Tím, že se odmastí, tak lak lépe přilne a drží.

Jdeme vykouzlit kaviárové nehty.

Připravíme si všechny potřebné věci a připravíme se na to. Je to jednoduché, ne o moc složitější, jak si lakovat nehty normálně.

1. Krok

Nalakujeme hned najednou dvě vrstvy podkladového laku. Nebudeme čekat, než vrstvy zaschnou, protože potřebujeme, aby se kuličky kaviáru přichytily na lak.

Lak na nehty - Color riche - L'Oréal v odstínu 501 Mauve Rendez Vous (švestková)
Lak na nehty – Color riche – L’Oréal v odstínu 501 Mauve Rendez Vous (švestková)

2. Krok

Pod nehty si vložíme misku, která bude chytat okolo padající kuličky. Ty potom můžeme zpětně znovu použít a nebo nasypat zpět do flakónku.

Na čerstvě nalakované nehty tedy začneme sypat kaviár. Zlehka se budeme, přichycené kuličky, snažit přimačkávat, aby lépe přilnuly a tvořily správný tvar nehtu. Přesypeme nehty tolikrát, kolikrát bude potřeba.

Jakmile je kaviár všude, kde je třeba, necháme lak 15-20 min. úplně zaschnout.

Kaviárové nehty - Essence
Kaviárové nehty – Essence

3. Krok

Nakonec přelakujeme bezbarvým lakem. Ten vytvoří ochrannou vrstvu. V podstatě nám kaviár zaizoluje a zafixuje, aby nedocházelo k postupnému odpadávání z oprýskání.

Nakonec zbývá jen uklidit. Nevyužitý kaviár z misky přesypeme zpět a můžeme ho použít příště.

Grand finále.

Kaviárové nehty vypadají opravdu pěkně. Luxusně a… velmi originálně! Navíc jdou sehnat v nepřeberných množstvích variací a barevných provedení.

Kaviárové nehty - Essence
Kaviárové nehty – Essence

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *