Včera jsem úplně náhodou narazila na depilační krém Balea. Doteď jsem používala depilační krém značky Veet, který stojí okolo 150 Kč a naprosto mi vyhovuje – je šetrný a jemný a určitě ho můžu všem doporučit. Když jsem ale zavítala do drogérie DM tak jsem se zastavila u značky Balea, kde mě zarazila příjemná cena. Stojí pouhých 64 Kč za 125 ml. Řekla jsem si, že to vyzkouším. Přeci jenom je o polovinu levnější a jestli splní to co má, proč ne?

Depilační krém Balea
Depilační krém Balea

Jak na mě krém zapůsobil?

Nemohla jsem se dočkat a hned večer jsem si depilační krém vyzkoušela na vlastní kůži :-). Po otevření jsem ucítila nepříjemný smrad, ale bohužel depilační krémy mi smrdí snad všechny. Zatím jsem nenarazila na krém, který by voněl. Takže jestli vy ano, tak mi prosím písněte do komentářů :-).

Depilační krém Balea
Depilační krém Balea

Krém se roztíral velmi příjemně a rovnoměrně. Zkusila jsem ho nejprve natřít kolem kotníku, jen malý kousek a vyčkala jsem 10 min jestli nebudu mít nějakou alergickou reakci, ale nic se nenastalo a tak jsem pokračovala dál :-). Zhruba po 8 min jsem depilační krém odstranila špachtličkou, která byla součástí balení. Šlo to velmi jednoduše. S krémem jsem postupně odstranila i všechny chloupky.

Depilační krém Balea
Depilační krém Balea

Potom jsem nohy namydlila voňavým mýdlem, abych se aspoň částečně zbavila nepříjemného zápachu s krému :-). Výsledek byl velmi příjemný. Nohy jsem měla pěkně hladké a po natření krémem i pěkně hydratované.

Depilační krém Balea
Depilační krém Balea

Po vyzkoušení jsem velmi příjemně překvapená. Depilační krém Balea plní naprosto stejnou funkci jako můj oblíbený Veet, akorát je levnější a to je asi to, co mě u krému teď chvíli udrží :-)…

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *